Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 10:44:10

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

02.02.2015   14:30Агенцiя

Кордон за тиждень

Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

З 27 січня по 1 лютого 2015 року на Чернігівщині, через державний кордон країни у встановленому порядку пропущено 50,2 тис. осіб та 10 тис. транспортних засобів.
До адміністративної відповідальності притягнуто 13 осіб, на яких накладено штрафів на суму 6817 гривні.

Через державний кордон не пропущено 452 особи, з яких 411 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 10 громадян Росії, 9 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а один не мав дійсного документа на право перетинання державного кордону України.

За вихідні дні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 16,8 тис. осіб та 3,6 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 135 осіб, з яких 119 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 7 громадян Російської Федерації, 6 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині ловити раків заборонено

На Чернігівщині ловити раків заборонено 10:28

З 25 березня по 30 червня (включно) у водоймах Чернігівської області заборонено ловити раків.

Кошти на заміну водопроводу по вул.Київській – виділено

Кошти на заміну водопроводу по вул.Київській – виділено 09:52

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня, схвалив рішення про перерахування додаткового внеску міської ради у статутний капітал комунального підприємства «Чернігівводоканал» у розмірі 7 млн грн.

Затверджені Правила поводження на вулицях та в громадських місцях на території м. Прилуки

Затверджені Правила поводження на вулицях та в громадських місцях на території м. Прилуки 09:40

1 квітня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради у ході якого були розглянуті питання порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.

Андрій Прокопенко: Моніторинг цін на медикаменти та продукти і контроль за самоізоляцією контактних осіб – основні теми відеоселектору з керівниками РДА та ОТГ

Андрій Прокопенко: Моніторинг цін на медикаменти та продукти і контроль за самоізоляцією контактних осіб – основні теми відеоселектору з керівниками РДА та ОТГ 09:28

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 2 квітня провів черговий відеоселектор з головами РДА, ОТГ, очільниками міст обласного значення та лікарями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини