Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 09:18:30

Захист прав і свобод громадян у місцях несвободи

02.02.2015   08:15Агенцiя

Органами прокуратури області постійно проводиться робота щодо забезпечення додержання законних прав затриманнх, ув’язнених та засуджених.

Упродовж 2014 року органами прокуратури на виявлені порушення внесено 263 документи реагування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 200 посадових осіб, закінчено 1 кримінальне провадження (ст. 366 Кримінального кодексу України) з винесенням обвинувального вироку.

Проведено спільне розширене засідання колегій прокуратури області та УМВС України в області, за підсумками 2014 року проведено оперативну нараду за участю керівництва управління ДПтС України в області, начальників установ виконання покарань та міськрайпрокурорів.

Органами прокуратури області забезпечено виконання права засуджених на звернення. У 2014 році до прокуратури області надійшло 162 звернення, з яких 16 — задоволено. Крім того, упродовж поточного року на особистому прийомі прийнято 109 засуджених, прокурором області - 39.

Завдяки вжитим заходам зменшився рівень злочинності серед осіб, які тримаються в установах виконання покарань та осіб, які перебували на обліках у підрозділах КВІ.

Останні новини Чернігівщини

Отримані у минулому році доходи задекларували понад 4,7 тис громадян Чернігівщини

Отримані у минулому році доходи задекларували понад 4,7 тис громадян Чернігівщини 09:16

Cтаном на 1 квітня податкові декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік подали понад 4,7 тис громадян Чернігівської області та задекларували більше 452,5 млн грн доходів.

Про новації в публічних закупівлях та COVID-19

Про новації в публічних закупівлях та COVID-19 09:01

Тринадцять ОТГ Чернігівщини взяли участь у четвертому з серії дистанційних семінарів «Правові та практичні аспекти здійснення публічних закупівель», які проводить Центр підвищення кваліфікації.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 2 квітня до 8:00 3 квітня 2020 року.

В ОДА відбулася зустріч з представниками легкої промисловості області

В ОДА відбулася зустріч з представниками легкої промисловості області 08:42

1 квітня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся з представниками місцевого бізнесу.

Прокуратурою передано до суду обвинувальний акт стосовно водія, який вчинив ДТП з трьома загиблими

Прокуратурою передано до суду обвинувальний акт стосовно водія, який вчинив ДТП з трьома загиблими 08:31

Прокуратурою Чернігівської області передано до суду обвинувальний акт стосовно водія, який вчинив дорожньо-транспортну пригоду 13 грудня 2019 року на автодорозі «Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини