Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 10:55:37

Чернігівське обласне відділення УСВА допомагає бійцям в АТО

31.01.2015   10:57Агенцiя

Чернігівське обласне відділення УСВА надало фінансову та матеріальну допомогу бійцям Збройних сил України та добровільних збройних формувань, що захищають територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної організації. Про це повідомив керівник обласного відділення УСВА Станіслав Віхров.

За його словами, ветерани Афганістану придбали 15 приладів нічного бачення, 79 комплектів військового обмундирування, 470 медичних аптечок, 42 бронежилети, 17 кевларових касок, а також відправили 32 тонни продуктів харчування для військових і 43 тонни – для мирних жителів Донецької та Луганської областей.

"Ця робота вимагала значних зусиль й організаторських здібностей керівників районних організацій УСВА. Між тим, напрацьований роками авторитет допоміг, що люди ставилися з довірою до керівників та членів організацій воїнів-інтернаціоналістів, які збирали та відправляли допомогу", - зазначив С.Віхров. Він додав, що в організації не виділяють районні підрозділи за обсягом наданої допомоги, оскільки кожен район має свої особливості та можливості.

"Головне, ми в черговий раз продемонстрували свою спроможність виконувати поставлені завдання – об'єднувати людей у складний для України час", - підкреслив керівник обласного відділення УСВА.

Загалом, у різних військових формуваннях, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України, проходять службу 35 членів районних та міських організацій УСВА, 27 з них воюють у складі батальйонів територіальної оборони.

Останні новини Чернігівщини

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ 10:10

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 63,5 млн гривень.

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі 09:46

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників в перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу 09:32

19 листопада в приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено навчальний семінар “Модуль "Кабінет адвоката БПД".

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон 09:17

Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА 09:05

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.