Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 16:45:59

Чернігівське обласне відділення УСВА допомагає бійцям в АТО

31.01.2015   10:57Агенцiя

Чернігівське обласне відділення УСВА надало фінансову та матеріальну допомогу бійцям Збройних сил України та добровільних збройних формувань, що захищають територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної організації. Про це повідомив керівник обласного відділення УСВА Станіслав Віхров.

За його словами, ветерани Афганістану придбали 15 приладів нічного бачення, 79 комплектів військового обмундирування, 470 медичних аптечок, 42 бронежилети, 17 кевларових касок, а також відправили 32 тонни продуктів харчування для військових і 43 тонни – для мирних жителів Донецької та Луганської областей.

"Ця робота вимагала значних зусиль й організаторських здібностей керівників районних організацій УСВА. Між тим, напрацьований роками авторитет допоміг, що люди ставилися з довірою до керівників та членів організацій воїнів-інтернаціоналістів, які збирали та відправляли допомогу", - зазначив С.Віхров. Він додав, що в організації не виділяють районні підрозділи за обсягом наданої допомоги, оскільки кожен район має свої особливості та можливості.

"Головне, ми в черговий раз продемонстрували свою спроможність виконувати поставлені завдання – об'єднувати людей у складний для України час", - підкреслив керівник обласного відділення УСВА.

Загалом, у різних військових формуваннях, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України, проходять службу 35 членів районних та міських організацій УСВА, 27 з них воюють у складі батальйонів територіальної оборони.

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини