Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 09:58:26

Процес повернення державі торфородовища "Гнилуське" продовжиться

31.01.2015   09:54

Київським апеляційним адміністративним судом залишено в силі рішення Чернігівського окружного адміністративного суду, яким визнано законними дії Держсільгоспінспекції в Чернігівській області при проведенні за дорученням прокуратури області перевірки.

Так, суд повністю погодився з позицією прокуратури та Держсільгоспінспекції в області, викладеною за результатами проведеної перевірки, про те, що Головним управлінням Держземагентства у області незаконно відведено приватній особі для ведення фермерського господарства земельну ділянку площею 275 га на території Смолинської сільської ради Чернігівського району за рахунок особливо-цінних земель, що відносяться до торфородовища «Гнилуське» і розпорядником яких є Кабінет Міністрів України.

Наразі прокуратурою області ініційовано перед Чернігівським районним судом поновлення розгляду справи щодо визнання недійсними наказу Головного управління Держземагентства у області про відведення вказаної земельної ділянки та укладеного на його підставі договору оренди землі.

Останні новини Чернігівщини

29 листопада - День електронного привітання

29 листопада - День електронного привітання 09:37

Чудеса технологій зближують людей.

Виявлено 640 нових випадків COVID-19

Виявлено 640 нових випадків COVID-19 16:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 листопада в області зафіксовано 640 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині 13:20

Реформа децентралізації та адміністративно-територіального устрою передбачає реформування системи надання адміністративних послуг.