Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 20:20:20

Литовцям не вдалося заволодіти 95 гектарами лісів, які вони просили для обслуговування розвалюхи

29.01.2015   10:17

ТОВ «Віт-Партнер» хотіло через суд зобов’язати Чернігівську облдержадміністрацію надати фірмі дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою для отримання в оренду ділянки площею 95,17 га. Про це свідчить постанова Чернігівського окружного адмінсуду від 29 жовтня 2014 року.

Фірма вказує, що у 2007 році купила у ВАТ «Чернігівський завод радіоприладів» виробничий комплекс, що знаходиться у с. Моргуличі Чернігівського району.

Для обслуговування цих земель фірма у 2013 році звернулася до облдержадміністрації з проханням передати їй в оренду на 49 років ділянку загальною площею 95,17 га, якою раніше користувався завод. Та ОДА відмовила.

ТОВ «Віт-Партнер» звернувся до суду з вимогою скасувати рішення ОДА і зобов’язати її надати дозвіл на розробку технічної документації. Суд у задоволенні цього позову відмовив.

Було встановлено, що вказана ділянка на праві постійного користування належала заводу радіоприладів. Та після продажу майнового комплексу фірмі «Віт-Партнер» Чернігівська райдержадміністрація припинила право користування заводу на ділянку і передала її до земель запасу Боромиківської сільради.

Вказана ділянка належить до земель лісового фонду, відповідно вона не може бути передана фірмі в оренду для промислових цілей. Крім того, як вказувала прокуратура, виробничий комплекс займає набагато меншу площу, ніж та, яку вимагає для його обслуговування підприємство.
Засновниками ТОВ «Віт-Партнер» є литовці Алвідас Яковіцкас і Віталій Усіновіч, а також Матвій Двінов з Миколаївської області. Керівником фірми є Віталій Яхно. У 2012 року суд порушив справу про банкрутство фірми.

Про те, що фірму цікавить саме земля колишнього заводу свідчить те, що колишній виробничий комплекс розікрадений і зараз там повна розруха.


http://nashigroshi.org/2015/01/29/lytovtsyam-ne-vdalosya-zavolodity-95-hektaramy-lisiv-yaki-vony-prosyly-dlya-obsluhovuvannya-rozvalyuhy/
   

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини