Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:12:27

За позовом прокурора до бюджету надійде понад 300 гис. грн. на відшкодування збитків, завданих державшім інтересам

29.01.2015   09:12

Завдяки активній та послідовній позиції органів прокуратури області з суб’єкта господарювання в Чернігівському районі стягнуто понад 300 тис. грн. збитків, завданих самовільним використанням водних ресурсів.

Прокурорською перевіркою встановлено, що одне з підприємств області без дозволу на спеціальне водокористування упродовж чотирьох місяців здійснювало забір прісних вод із артезіанських свердловин, розташованих на його території, добувши таким чином 8,5 тис. кубометрів води з підземних джерел.

За розрахунком Держекоінспекції в області сума заподіяних державі збитків становить понад 300 тис. грн.

Незважаючи на надані докази, господарський суд Чернігівської області позовні вимоги прокурора визнав необгрунтованими та у задоволені позову відмовив.

Водночас Київський апеляційний господарський суд, який розглядав апеляційну скаргу прокуратури області, підтримав позицію прокуратури та задовольнив позов, стягнувши 300 тис. грн. в дохід бюджету.

Останні новини Чернігівщини

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

Чернігівщино, купуй рідне!

Чернігівщино, купуй рідне! 10:08

Ця акція, започаткована обласною державною адміністрацією, триває і стає ще більш актуальною в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини