Прокуратура через суд добивається зобов’язання Чернігівобленерго відшкодувати соціально незахищеній громадянці шкоду, заподіяну пожежею
Реалізуючи функцію представництва, прокуратура за результатами перевірки звернення особи похилого віку, яка матеріально неспроможна звернутися до суду самостійно, заявлила позов про відшкодування шкоди, заподіяної пожежею.
Установлено, що внаслідок пожежі, яка розпочалася у зв'язку із замиканням в трансформаторній підстанції, яка належала ПАТ «Чернігівобленерго», помер чоловік громадянки Г. та було знищено все спільно нажите майно подружжя: житловий будинок, господарські споруди, техніка.
Незважаючи на те, що громадянка Г. залишилася без засобів до існування та на сьогоднішній день, у зв'язку з відсутністю житла, вимушена проживати у родичів, збитки у сумі понад півмільйона гривень, завдані внаслідок неналежного обслуговування підстанції, у добровільному порядку підприємством не відшкодовано.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв