Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 22:49:44

Микола Звєрєв ознайомився з роботою Чернігівського геріатричного пансіонату

28.01.2015   16:02Агенцiя

28 січня голова обласної ради Микола Звєрєв з робочим візитом відвідав Чернігівський геріатричний пансіонат.

Керівник разом із директором Департаменту соціального захисту населення Олегом Русіним та колективом закладу привітали Анатолія Симоненка, який донедавна займав посаду директора геріатричного закладу, з виходом на пенсію.

Від імені обласної представницької і виконавчої влади області Микола Звєрєв висловив йому вдячність за шляхетну роботу і вагомий внесок, який він зробив у розвиток пансіонату.

Голова обласної ради побажав колишньому керівнику міцного здоров'я, миру і всіляких гараздів. Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціальний захист населення Чернігівщини він вручив Анатолію Симоненко Почесну грамоту обласної ради та нагрудний знак до неї.

Звертаючись до колективу пансіонату, Микола Звєрєв акцентував увагу на прийнятому нещодавно обласному бюджеті, який має забезпечити необхідне фінансування всіх обласних закладів медицини, освіти, культури, об'єктів соціальної сфери, зокрема - і Чернігівського геріатричного пансіонату.

Керівник обласної ради закликав працівників закладу ніколи не зупинятися на досягнутому, адже їх функція - покращити забезпечення і полегшити життя своїх підопічних.

Також Микола Звєрєв оглянув та ознайомився з роботою геріатричного пансіонату. У закладі проживає 356 підопічних, які забезпечені медичним обслуговуванням, харчуванням та належним доглядом працівників. Однак, в пансіонаті існує й чимало проблем, вирішення яких потребує додаткового фінансування.

Керівники обговорили спірні питання щодо вдосконалення процедури закупівель товарів першої необхідності, зокрема - ліків. Також не оминули увагою і тарифи на опалення та можливість переходу закладу на автономне опалення. Актуальним для пансіонату залишається і питання ремонту, заміна вікон та інше.

Голова обласної ради запевнив, що зробить все залежне від нього, а би окреслені нагальні проблеми пансіонату були вирішені.

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року