Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 21:51:21

Проект правосуддя "Примирення" розпочне роботу в Чернігівській виправній колонії № 44

28.01.2015   13:14Агенцiя

Представники громадської організації «Союз Золотий Вік України» за підтримки Синодального відділу з питань пастирської опіки пенітенціарної системи Української Православної Церкви, Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника завітали до Чернігівської виправної колонії № 44 управління ДПтС України в Чернігівській області з проектом відновного правосуддя «Примирення».

«Примирення» - проект відновного правосуддя як засіб духовної та психологічної реабілітації для усіх сторін конфлікту: жінок, які скоїли злочин та відбувають покарання, їх родин та жертв злочину.

Перед засудженими жінками виступив науковий співробітник Києво-Печерської Лаври Анатолій Горовий, який є художником, поетом, письменником та спеціалістом відділу музейних програм та проектів.

Засуджені Чернігівської виправної колонії № 44 із великим задоволенним прослухали розповідь про життя та побут ченців Києво-Печерської лаври, печер Києво-Печерської лаври як культових та архітектурних пам’яток, православну іконографію (на прикладі ікони «Антоній та Феодосій») та центр монастирського цілительства.

Всі бажаючі отримали ікони Преображення Господнього. Також гості передали подарунки малюкам Будинку дитини при установі.

«Цей проект має дати позитивний результат, адже коли засуджена жінка усвідомлює себе частиною суспільства і для неї поняття «духовність» і «покаяння» – не просто слова, то ймовірність того, що вона знову здійснить протиправні дії, значно зменшується», - зазначила заступник начальника Чернігівської виправної колонії № 44 Наталія Хоменко.

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року