Правоохоронці виявили махінаторку, яка привласнила гроші виборчої комісії
Хоча від виборів до Верховної Ради України минуло вже три місяці, та правоохоронці Чернігівщини продовжують виявляти факти фінансових порушень деякими посадовцями під час проведення цієї важливої кампанії.
Ось і працівники сектору державної служби боротьби з економічними злочинами Сосницького райвідділу внутрішніх справ у ході проведення заходів по виявленню кримінальних правопорушень в бюджетній сфері виявили, що жителька міста, яка на той час була заступником голови окружної виборчої комісії, допустила розтрату бюджетних коштів. І сума ця немала, майже 4 тисячі гривень. За якою «адресою» пішли ці немалі кошти - наразі і з'ясовують правоохоронні органи.
В діях же махінаторки вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене винуватому чи перебувало в його віданні) - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
Останні новини Чернігівщини
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:32
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
3 грудня: цей день в Україні і світі 09:29
День 1379 Російська агресія - Day 1379 Russian aggression
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.