Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 16:26:29

“Київстар” презентував у Чернігові серію майстер-класів з профорієнтації для молоді з проблемами опорно-рухового апарату

04.02.2012   11:30Агенцiя

Компанія “Київстар” облаштувала мультимедійну кімнату у Чернігівському реабілітаційному центрі “Відродження” та представила серію профорієнтаційних відео майстер-класів, відзнятих компанією. Благодійна акція відбулася в рамках комплексної благодійної ініціативи “Київстар” “Для людей, для країни!” з метою всебічного розвитку та профорієнтації молоді з порушеннями опорно-рухового апарату.

Проблема працевлаштування людей з обмеженнями життєдіяльності є надзвичайно актуальною в країні. За статистикою, кожен 17 українець має особливі потреби та неминуче стикається з складностями при виборі професії. Новий проект “Київстар” та його соціального партнера – громадської організації “Інститут соціальної політики” реалізується з метою підтримки дітей та молоді з порушеннями опорно-рухового апарату у виборі затребуваної професії заради можливості самореалізації в сучасному суспільстві.

Презентація серії профорієнтаційних майстер-класів відбулась у Чернігові за участі усіх учасників благодійного проекту. “Київстар” у Чернігівському обласному центрі медико-соціальної реабілітації для дітей-інвалідів “Відродження” обладнав сучасну мультимедійну кімнату. Такі ж кімнати у грудні компанія обладнала ще в 9 інтернатах по всій Україні. Завдяки цьому діти отримали нові можливості для навчання, спілкування та розвитку.

Наталія ДАДІВЄРІНА, менеджер зі зв’язків із громадськістю Київської філії “Київстар”:

“Сьогодні завдяки технологіям є чимало нових можливостей для освіти, всебічного розвитку та здобуття необхідних якостей і навичок, які допоможуть молоді на суттєво новому рівні підійти до питання вибору професії. З огляду на ці нові можливості ми реалізуємо такий проект, мета якого – допомогти дітям та молоді з обмеженими можливостями не лише визначитися з майбутньою професією, а й відповісти на ряд значимих для майбутнього питань. Ми щиро віримо, що соціальний проект стане дороговказом у доросле життя, допоможе зорієнтуватися у сучасних професіях та визначити для себе пріоритетні напрямки розвитку”.

У створенні майстер-класів “Київстар” взяли участь експерти з питань соціальної реабілітації та профорієнтації, які відповіли на актуальні питання, зокрема: куди звернутися за допомогою, з чого починати, обираючи майбутню професію, де і як здобути необхідні професійні знання та навички. Історії своїх досягнень розказали і самі люди з проблемами опорно-рухового апарату, доводячи на власному прикладі, що успіх напряму залежить від бажання та сили волі. Майстер-класи розповідають про сучасні професії, доступні людям з обмеженими можливостями.

Андрій ШЕВЦОВ, президент ВГО НТІ “Інститут соціальної політики”:

“Стратегічне партнерство Інституту соціальної політики та “Київстар” триває вже майже 10 років. Щороку ми реалізуємо проекти допомоги людям з особливими потребами. Обладнаний “Київстар” мультимедійний клас надасть дітям з проблемами опорно-рухового апарату нові можливості у застосуванні новітніх технологій та обранні майбутньої професії”.

Історії своїх досягнень розказали і самі люди з проблемами опорно-рухового апарату, доводячи на власному прикладі, що успіх напряму залежить від бажання та сили волі. Активну участь у сприянні організації заходу взяла давній соціальний партнер “Київстар” Чернігівська міська рада.

Олег ШЕРЕМЕТ, секретар Чернігівської міської ради:

“Сучасні інформаційні технології у поєднанні з новітніми освітніми методиками підготовки дітей-інвалідів здатні забезпечити ту основу, яка стане міцною опорою в подальшому розвитку та інтелектуальному зростанню дітей з інвалідністю. Нинішній соціально-важливий проект, реалізований компанією “Київстар”, створив чудову можливість для дітей здобути ті важливі навички та знання, що допоможуть їм не лише визначитися з майбутньою професією, а й надихнуть їх на самореалізацію в інших напрямках”.

Корпоративна благодійність – це важлива частина стратегії соціальної відповідальності “Київстар”. Компанія вже майже 10 років реалізує загальнонаціональну благодійну ініціативу “Для людей, для країни!”, спрямовану на формування умов для створення кращого майбутнього для людей. У рамках програми “Київстар” надає інноваційні технології та засоби для покращення комунікацій, а також спеціалізоване обладнання реабілітаційним, навчальним закладам та центрам для людей з особливими потребами. Компанія системно допомагає своїм підшефним. Це 40 інтернатів, де перебувають діти, позбавлені батьківської опіки та діти з особливими потребами.

Особливу увагу компанія приділяє дітям та молоді з особливими потребами, допомагаючи їм інтегруватися в суспільне життя, сприяючи наданню більш широких можливостей для розвитку та соціалізації. У рамках програми ми реалізуємо багато заходів, що надають дітям та молоді можливості для впевненого старту в самостійне життя і вселяють у них віру в свої сили.

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.