У центрі Мени з’явився сніговий зоопарк
Марія Портная із сином Євгенієм та сусідкою Кристиною Маринченко біля снігових звірів.
“Там на невидимих доріжках сліди небачених звірів…” – так описав чарівну казку Олександр Пушкін. А на дитячий майданчик менської п’ятиповерхівки по вулиці Суворова, 3 небачені звірі завітали “особисто”.
До редакції зателефонували і повідомили про цілий парк снігових скульптур, який з’явився на подвір’ї одного з менських багатоквартирних будинків. Зацікавившись, вирушаємо на місце.
Поряд із дитячим майданчиком, в оточенні різноманітних снігових фігур помічаю молоду жінку, чоловіка і хлопчика років чотирьох – п’яти. Підходжу, знайомимося.
Сім’я Портних проживає в одній із квартир цього будинку. Марія і Віктор – приватні підприємці, зараз, як вони кажуть, зробили собі невелику відпустку.
А навколо нас – снігові скульптури: веселий тигр, зубастий крокодил, черепашка, дельфін, заєць із цілою “бригадою” сніговиків, троянда.
– Машо, – звертаюся до співрозмовниці. – Хто придумав створити таке диво?
– Це все Женька, – Марія киває на сина, що з дуже серйозним виглядом заклопотано копирсається в снігу. – Після першого снігопаду вийшли прогулятися сім’єю на подвір’я і зліпили першого сніговика. Потім Євгеній: “А зробіть зайчика”. І пішло, поїхало… Він у нас головний генератор ідей, а ми вже з чоловіком – “снігові будівельники”.
Марія і Віктор вирізають фігурки маленькими лопаточками зі злежаного снігу ще й розфарбовують їх водяним розчином акварелі. Запрошують усіх завітати до казкового містечка, аби тільки не руйнували.
І хоча Марія Портная має вищу освіту, за фахом – спеціаліст із образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва і викладач у молодших класах, мені здається – це не головне. Ще потрібно мати в душі незгаслу іскру творчості і любові до оточуючого світу. І тоді, на радість дітям і дорослим, з’явиться справжня чарівна казка.
http://nslovo.com/blog/u-tsentri-meny-zyavyvsya-snihovyj-zoopark
Останні новини Чернігівщини
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.
Підтримка ветеранів: робота, навчання, гранти 10:03
Служба зайнятості активно підтримує ветеранів та ветеранок, пропонуючи комплекс послуг для реінтеграції, а саме:
У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної 09:59
14 березня на базі Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ICKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.
Поліція документує наслідки ударів росіян по Чернігівщині: троє людей поранені 09:56
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.