Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 19:53:15

21 січня має бути створена Громадська рада при облдержадміністрації

15.01.2015   16:09Агенцiя

14 січня на другому засіданні ініціативної групи з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства (далі — ІГС) з формування нового складу Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації вирішено провести установчі збори 21 січня 2015 року в залі № 1 облдержадміністрації, початок о 15:00 годині.

Реєстрація учасників зборів буде проводитися за наявності паспорта та розпочнеться о 14:00 годині.

У разі неможливості бути особисто присутнім на зборах, члени ініціативної групи рекомендували претендентам до складу Громадської ради надати до початку зборів документ про наявність поважної причини.

Всього до Громадської ради при облдержадміністрації з 21 листопада 2014 року по 12 січня 2015 року було подано 177 заяв.

Низці претендентів (7 ІГС) були висловлені зауваження щодо оформлення пакету відповідних документів, які мають бути усунуті до 12 години 19 січня. (15 січня ІГС будуть повідомлені про виявлені недоліки телефоном). Члени ініціативної групи також вирішили включити до списку претендентів до складу Громадської ради інститути громадянського суспільства, які були створені у 2013—2014 роках. Щодо Союзу Спеціалізованих підприємств (президент — Володимир Демиденко), члени ініціативної групи доручили Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації з’ясувати, чи є ця організація інститутом громадянського суспільства та чи може відповідно претендувати на членство у Громадській раді.

Остаточний список учасників установчих зборів буде оприлюднений на сайті облдержадміністрації 19 січня 2015 року.

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини