Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 01:23:20

Рятувальники врятували 2 рибалок, які у темряві заблукали на Київському водосховищі

15.01.2015   13:58

14 січня близько 19:30 у Козелецькому районі на Київському водосховищі біля с. Окунінове зникли 2 рибалок.

Їх товариші, що рибалили у іншому місці, після того як обірвався мобільний зв'язок із 52-річним та 58-річним мешканцями м. Васильків Київської області, близько 21 години звернулись про допомогу до рятувальників.

На пошуки рибалок було залучено співробітників Остерського пожежно-рятувального підрозділу.

15 січня близько 01:50 за 1,5 км від берега чоловіків знайшли. Як з'ясувалося, коли вони поверталися, то провалилися під тонку кригу, а вибравшись з ополонки, у темряві втратили орієнтири і потрапили на острів.

Один з рибалок підвернув ногу, тож ледь міг самостійно пересуватись. Рятувальники відшукали чоловіків та санчатами транспортували постраждалого до берега. Від медичної допомоги обоє відмовились.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини