Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 11:36:52

Ніжин потрапив в полон сміття

15.01.2015   12:30

Сміття з вулиць міста не поспішає зникає. Не встигли комунальники прибрати сміттєзвалища на вулиці Чернігівській та на вулиці Яворського як знову на тому ж місці ростуть нові “гори”, повідомляють Уездные новости.

На Чернігівській, поблизу кладовища, на спеціально відведеному смітнику для кладовища можна побачити непотріб на будь-який “смак”. Викинуті речі зовсім не з цвинтаря, бо навряд там хтось дивився старі телевізори чи сидів на старому дивані та унітазі.

Більше того, журналістам нашого сайту вдалось “застукати” чоловіків, які викидали сміття з багажнику білого легкового ВАЗу-2109. Ті пообіцяли більше так не робити, але майже щовечора непотріб на цьому смітнику збільшується мало не в геометричній прогресії. А тварини та птахи допомагають викинутим “смаколикам” разом із пакетами розноситись по всьому району.

Окрім Чернігівської сміттєвою окрасою вулиці може “похизуватись” і вулиця Яворського. Там так само побутові відходи лежать, неприємно пахнуть і засмічують місто.

Комунальники запевнили, що про проблеми цього стихійного сміттєзвалища знають. Проте, побороти його не вдається.

Сергій Баканов, керівник КП ВУКГ розповів, що сміттєвозка приїздить на вулицю Яворського щотижня. Але, чому люди викидають сміття в невідведеному для цього місці ніхто пояснити не береться.

У засміченні вулиці комунальники підозрюють когось із мешканців прилеглого двоповерхового будинку. Від цього будинку до найближчих сміттєвих баків щонайбільше триста метрів. То ж, чому людям приємно дивитись із свого вікна на гору зі сміття зовсім не зрозуміло.

Сергій Леонідович говорив, що саме з цим смітником борються майже десять років. Патрулі екологічної служби проводили не одну ніч біля того смітника, та так нікого впіймати і не вдалось.

Звісно, ситуація в місці з вивезенням сміття бажала б кращого. Але, від того, що

профільне підприємство не може виконувати свою роботу в повному обсязі, а люди будуть бездумно закидати вулиці сімттям місто чистішим та живішим не стане. Тому, якщо у вас є така можливість, то викидайте сміття в баки для сміття, машини та трактори, які збирають на ваших вулицях непотріб, вивозьте самотужки, намагайтесь утилізувати в інший спосіб (згодувати очистки домашнім тваринам або ж закопати, папір спалити, старі меблі розрубати, спалити й т.д.).

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко 10:38

Чернігівщина за підсумками 2019 року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва, піднявшись на 9 позицій порівняно з попереднім роком.

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій 10:19

Відповідно до затвердженої інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал», з 27.01.2020 розпочинається реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної.

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств 10:17

Створення індустріального парку «Менський» є реальним прикладом впровадження інноваційної бізнес-ідеї на території об`єднаної територіальної громади. Кожна громада Чернігівщини у найближчій перспективі може приступити до реалізації інвестпроєктів, які б давали економічний ефект і таким чином залучати в область інвесторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 січня до 8:00 28 січня 2020 року.

На кордоні знову вилучили марихуану

На кордоні знову вилучили марихуану 08:56

Днями, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка», пішки на вихід з України прибув 35-річний громадянин Молдови.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини