Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 14:53:28

Недобросовісні землевпорядники відповідатимуть за те, що незаконно збагатились за рахунок бюджету

15.01.2015   12:18Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області розпочато досудове розслідування за фактом завдання збитків бюджету на суму понад 100 тис. грн.

Обставини справи:
Наприкінці 2013 року управлінням Держземагенства в області з приватним товариством укладено договір про надання послуг з проведення інвентаризації земель державної власності сільськогосподарського призначення на території Городнянського району  загальною вартістю понад 386 тис. грн.
За результатами опрацювання прокуратурою області інформації щодо проведення робіт з інвентаризації земель установлено, що фактично топографо-геодезичні роботи не проведено, що є порушенням ст. 35 Закону України «Про землеустрій», п.п. 12, 17, 18 Порядку проведення інвентаризації земель, затвердженого постановою Уряду від 23.05.2012               № 513, та вимог п. 4 Технічного завдання до укладеного договору.
У технічній документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на території Лемешівської, Деревинської, Андріївської сільських рад на окремих земельних ділянках зазначена рілля, в той час як відбулося їх природне заліснення, заболочення, що унеможливлює використання цих земель за цільовим призначенням без відповідних заходів рекультивації.
В окремих матеріалах інвентаризацій відсутні відомості про магістральні трубопроводи, що знаходяться на земельних ділянках.
Не зважаючи на це, підприємством виготовлено та у 2013 році передано замовнику технічну документацію із землеустрою. За надані послуги вже сплачено з бюджету понад 115 тис. грн., решта суми вважається кредиторською заборгованістю бюджету перед товариством.
Тобто бюджетні кошти витрачено, а основні завдання інвентаризації земель – встановлення ступеня придатності, подальшого цільового використання та якості земель, – не виконано.
Кримінальне провадження щодо службовців товариства розпочато 13.01.2014 за ч. 1 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини