Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 11:39:41

Чи приїде допомога з допомогою?

15.01.2015   09:23Агенцiя

В обласному управлінні охорони здоров’я спростовують інформацію про те, що бригади швидких допомог їздитимуть без ліків. Паніка виникла через те, що не відбулися процедури тендерних закупівель медикаментів на 2015-й рік, повідомляє Чернігівська обласна Державна телерадіокомпанія.

Але в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф заявляють — ще жодного разу жодна бригада швидкої допомоги не виїздила на виклик без достатнього укомплектування необхідними медикаментами й інформація про те, що у 2015-му році до тих, кому несподівано стало зле, швидкі допомоги їздитимуть без ліків – це вигадки. Ліками і виробами медичного призначення, які мають знаходитися у кареті швидкої, обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф забезпечений стовідсотково.

Єдиний в області центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з усіма підрозділами в районах, який створений наприкінці 2012-го, фінансується за рахунок державних субвенцій. За два роки існування на надання першої медичної допомоги витратили майже 14 млн. виділених гривень.
 
Торік субвенція становила 3,5 млн. Гроші використали не всі, тож і підстрахували себе на 2015-й.

Стосовно тендерів. Їх дійсно ще будуть проводити. Торішню субвенцію не вдалося повністю використати, бо виробники ліків і виробів медичного призначення не надали вчасно пропозиції. В управлінні охорони здоров’я кажуть, — це через зростання валютного курсу. Таким чином виробники підстрахувалися. Але вже найближчим часом процедура тендерних закупівель відбудеться і в обласному центрі екстреної медичної допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко 10:38

Чернігівщина за підсумками 2019 року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва, піднявшись на 9 позицій порівняно з попереднім роком.

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій 10:19

Відповідно до затвердженої інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал», з 27.01.2020 розпочинається реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної.

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств 10:17

Створення індустріального парку «Менський» є реальним прикладом впровадження інноваційної бізнес-ідеї на території об`єднаної територіальної громади. Кожна громада Чернігівщини у найближчій перспективі може приступити до реалізації інвестпроєктів, які б давали економічний ефект і таким чином залучати в область інвесторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 січня до 8:00 28 січня 2020 року.

На кордоні знову вилучили марихуану

На кордоні знову вилучили марихуану 08:56

Днями, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка», пішки на вихід з України прибув 35-річний громадянин Молдови.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини