Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 12:04:30

Прокурор вимагатиме в суді матеріальної відповідальності особи за незаконне вирубування лісу

15.01.2015   08:16

Одним із основних принципів охорони навколишнього природного середовища, відповідно до положень ст.ст. 105, 107 Лісового кодексу України, ст.ст. 68, 69 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», є обов'язок винної особи компенсувати шкоду, заподіяну порушенням екологічного законодавства.

З огляду на це, органами прокуратури області пред’явлено до суду позов про стягнення в повному обсязі збитків із правопорушника, який здійснив незаконну порубку сосен на території ДП «Городнярайагролісгосп».

Порубником виявився один з жителів району. Постановою Держекоінспекції в області винного вже притягнуто до адміністративної відповідальності. Тепер він має також компенсувати збитки, завдані державі. Їх розмір, згідно розрахунку за спеціальними таксами, склав близько 10 тис. грн.

Всього органами прокуратури у 2014 році пред’явлено до суду 15 позовів про відшкодування збитків, завданих внаслідок незаконної порубки дерев фізичними особами, у розмірі понад 200 тис. грн, які наразі задоволено.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко 10:38

Чернігівщина за підсумками 2019 року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва, піднявшись на 9 позицій порівняно з попереднім роком.

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій 10:19

Відповідно до затвердженої інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал», з 27.01.2020 розпочинається реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної.

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств 10:17

Створення індустріального парку «Менський» є реальним прикладом впровадження інноваційної бізнес-ідеї на території об`єднаної територіальної громади. Кожна громада Чернігівщини у найближчій перспективі може приступити до реалізації інвестпроєктів, які б давали економічний ефект і таким чином залучати в область інвесторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 січня до 8:00 28 січня 2020 року.

На кордоні знову вилучили марихуану

На кордоні знову вилучили марихуану 08:56

Днями, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка», пішки на вихід з України прибув 35-річний громадянин Молдови.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини