Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 червня, 05:10:17

Волонтерів обстріляли з мінометів: допомогу возитимуть й надалі

13.01.2015   13:00Агенцiя

Чимало пригод пережили під час Різдвяної поїздки волонтери з Чернігівщини Сергій Надточєй та Віталій Курач в зону проведення АТО.

Напередодні свят, волонтери завантажившись продуктами харчування, необхідними бійцям речами та взявши на борт декілька бійців, що поверталися з відпустки на передову, відправилися двома автобусами на схід. Як і завжди надзвичайно велику допомогу надала громада Ріпкінського району та інші доброзичливці, зокрема п. Валерій Шевчук (м. Ванкувер, Канада) родина Казакових.

Ожеледиця, морози, зимова темрява зіграли злий жарт з волонтерами, вони ледь не заїхали декілька разів на блок-пости сепаратистів. Біля одного з сіл, зайнятих сепаратистами, позиції українських військових розташовані поза селом, караван потрапив під обстріл – міна розірвалася біля самого автомобіля.

Висадивши бійців та розвізши подарунки землякам, а їхати довелося далеченько, об’їхали ледь не всю лінію фронту хлопці повернули назад забравши з собою близько 15-ти солдат, що їхали у відпустку додому.

Проте техніка не витримує тих навантажень, які здатна витримати загартована людина – не доїхавши 200 кілометрів до Запоріжжя Віталій Курач потрапив у аварію – причина  страшна ожеледиця, нечищені дороги. На буксирі, з невеличкою швидкістю при 27-градусному морозі його дотягли до Запоріжжя.

Нині автомобіль потребує ремонту – зламався двигун.

Звертаємося до всіх небайдужих з проханням допомогти коштами та пальним, адже в планах відвезти допомогу маскувальні сітки, продукти харчування, теплі речі бійцям  напередодні свята Водохреща.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини