Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 18:05:56

Секретар селищної ради дозволив сам собі орендувати земельну ділянку

06.01.2015   14:08Агенцiя

Як повідомив тимчасово виконуючий обов'язки начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області Валерій Бевзюк, працівниками УБОЗ УМВС України в Чернігівській області відповідно до ч. 1 ст. 172-7 КУпАП складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення, відносно секретаря однієї з селищних рад Чернігівської області, посадової особи органу місцевого самоврядування 5 категорії.

З'ясовано що, на пленарних засіданнях селищної ради 6 скликання одним із питань порядку денного було питання надання дозволу на оформлення права оренди земельної ділянки для городництва та на затвердження технічної документації із надання в оренду земельної ділянки на території селища посадовій особі даної селищної ради. По даному питанню депутати, які були присутні на засіданнях селищної ради одноголосно проголосували «за» та за результатами голосування було прийнято рішення згідно якого секретарю сільради було надано відповідний дозвіл.

В подальшому між селищною радою та даною особою було укладено договір оренди землі площею 0,0538 га строком на 49 років.

Беручи участь в голосуванні з вищевказаних питань, секретар селищної ради усвідомлював, що у його службовій діяльності виникає конфлікт інтересів, який полягає у суперечності між особистими інтересами, а саме у бажанні отримати собі в оренду земельну ділянку для городництва, та обов'язків секретаря селищної ради, які полягали в організації та підготовці сесії селищної ради, про який він не повідомив сесію селищної ради.

Таким чином, посадова особа не вжила заходів щодо не допущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів в її службовій діяльності та про наявність якого вона не повідомила у письмовій формі сесію сільської ради.

Невжиття заходів секретарем ради, щодо повідомлення про конфлікт інтересів призвело до порушень вимог п. 1, 2 ч. 1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та ч.1 ст. 12-1 Закону України від 07.06.2001 № 2493-III «Про службу в органах місцевого самоврядування», чим скоїв адміністративне корупційне правопорушення.Протокол направлено на розгляд до районного суду Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 лютого до 8:00 21 лютого 2020 року.

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії 09:27

20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, за круглим столом зібрались учасники чернігівського та київського євромайданів, громадські активісти, історики та представники органів влади.

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини 09:14

20 лютого під час робочої поїздки на Чернігівщину Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою облради Ігорем Вдовенко перевірили, як лісова промисловість на практиці застосовує електронний облік деревини.

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році.  ДОВІДКА

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році. ДОВІДКА 09:00

У 2019 р. підприємства Чернігівщини здійснювали зовнішню торгівлю послугами із партнерами із 79 країн світу.

У службі зайнятості найбільша база можливостей і одна з них - започаткування власної справи

У службі зайнятості найбільша база можливостей і одна з них - започаткування власної справи 08:46

Власна перукарня у Світлани Шамрило з Бахмаччини з’явилась завдяки службі зайнятості. Сьогодні вона - успішна підприємниця, а ще не так давно була безробітною.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини