Бійці батальйону "Чернігів" зустрінуть Різдво Христове в родинному колі
Автобус з героями особисто зустрічав виконуючий обов’язки начальника Управління МВС в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін.
Правоохоронці повернулися із зони проведення антитерористичної операції після виконання поставлених бойових задач в районі Станиці Луганської на Луганщині.
Спецпідрозділ несе службу в безпосередній близькості від російського кордону. Загалом батальйон займається широким колом задач: вилученням з незаконного обігу вогнепальної зброї, контрдиверсійною діяльністю, затриманням активних учасників терористичної ЛНР, охороною громадського порядку, контролем автотранспорту на блок-постах та допомогою місцевому населенню.
Оскільки це відбувається в зоні фактичних бойових дій (російсько-терористичні війська не дотримуються режиму припинення вогню), службу наших земляків складно назвати спокійною, бо практично кожен їх ранок розпочинається з ракетно-артилерійських обстрілів. Незважаючи на це, бійці тримають високий бойовий дух і з честю виконують поставлені завдання.
Під час шикування особового складу батальйону «Чернігів» до бійців звернувся виконуючий обов’язки начальника УМВС в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін. Очільник Управління привітав бійців з поверненням на рідну землю живими й здоровими, поздоровив їх з Новорічними святами і побажав їм зустріти Різдво Христове в родинному колі.
Всі бійці спеціального підрозділу міліції, які повернулися до Чернігова із зони АТО, одержали десятиденну відпустку. Після її відбуття вони повернуться до несення служби та знову вирушать на Схід.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.