Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 16:44:06

За рік до прокуратури області надійшло більше ста запитів на одержання публічної інформації

06.01.2015   08:12Агенцiя

Порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації та інформації, що становить суспільний інтерес, визначено Законом України «Про доступ до публічної інформації».

З метою реалізації свого права на інформацію у 2014 році до органів прокуратури Чернігівської області запитувачами направлено 136 запитів. З них на 110 надано запитувану інформацію, 1 запитувачу відмовлено у зв’язку з відсутністю запитуваних відомостей, 9 запитів направлені належним розпорядникам інформації. У 16 випадках запити стосувались відомостей, на які не розповсюджується дія вказаного закону. Запитувачам було дано правові роз’яснення.

Найчастіше запитувачів цікавили питання організаційно-розпорядчої діяльності органів прокуратури, правозахисної діяльності, підтримання державного обвинувачення в судах.

Усі відповіді були надані в передбачений законом термін (5 робочих днів).


Довідково:

Запити на одержання публічної інформації в прокуратурі Чернігівської області приймаються на поштову адресу: м. Чернігів вул. К. Чорного, 9; телефоном (факсом) за номером (0642)77-43-99; на електронну пошту dostuplife@ukr.net або під час особистого прийому громадянина відповідальним прокурором.

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.