Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 02:22:27

Ліки для забезпечення швидкої медичної допомоги не були закуплені в повному обсязі

05.01.2015   07:42Агенцiя

Відповідно до інформації «Вісника державних закупівель» Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації планувало закупити 39 найменувань ліків для забезпечення швидкої медичної допомоги, про що було оголошено ще у жовтні 2014 року.

У грудні відбувся розгляд конкурсних пропозицій, які надійшли до тендерного комітету.Було поданодві заявки на участь у тендері: від ТОВ «Бадм-Б» таПрАТ «Медфарком-Центр».

Однак при детальному вивченні документації за деякими лотами конкурсних торгів була виявленаневідповідність наданих пропозицій по закупівлі ліків як з боку ТОВ «Бадм-Б», так і ПрАТ «Медфарком-Центр». Такі пропозиції були недопущені до конкурсу. Тому 12 грудня 2014 у зв’язку з тим, що до оцінки допущено пропозиції менше, ніж двох учасників, конкурсним комітетом було прийняте рішення відмінити торги по 27 лотам.

Пропозиції по іншим дев’яти лотам взяли участь у торгах. ТОВ "Бадм-Б" запропонувало нижчі ціни, ніж
ПрАТ «Медфарком-Центр» і 29 грудня 2014 Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністраціїуклало договір з ТОВ "Бадм-Б" на постачання ліків для забезпечення швидкої медичної допомоги на загальну суму 384967,36 грн.

Тож, Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації не змогло укласти договори на постачання більшості необхідних ліків, закупивши лише 9 найменувань від запланованих 39.
 

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини