Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 07:48:31

Ліки для забезпечення швидкої медичної допомоги не були закуплені в повному обсязі

05.01.2015   07:42Агенцiя

Відповідно до інформації «Вісника державних закупівель» Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації планувало закупити 39 найменувань ліків для забезпечення швидкої медичної допомоги, про що було оголошено ще у жовтні 2014 року.

У грудні відбувся розгляд конкурсних пропозицій, які надійшли до тендерного комітету.Було поданодві заявки на участь у тендері: від ТОВ «Бадм-Б» таПрАТ «Медфарком-Центр».

Однак при детальному вивченні документації за деякими лотами конкурсних торгів була виявленаневідповідність наданих пропозицій по закупівлі ліків як з боку ТОВ «Бадм-Б», так і ПрАТ «Медфарком-Центр». Такі пропозиції були недопущені до конкурсу. Тому 12 грудня 2014 у зв’язку з тим, що до оцінки допущено пропозиції менше, ніж двох учасників, конкурсним комітетом було прийняте рішення відмінити торги по 27 лотам.

Пропозиції по іншим дев’яти лотам взяли участь у торгах. ТОВ "Бадм-Б" запропонувало нижчі ціни, ніж
ПрАТ «Медфарком-Центр» і 29 грудня 2014 Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністраціїуклало договір з ТОВ "Бадм-Б" на постачання ліків для забезпечення швидкої медичної допомоги на загальну суму 384967,36 грн.

Тож, Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації не змогло укласти договори на постачання більшості необхідних ліків, закупивши лише 9 найменувань від запланованих 39.
 

Останні новини Чернігівщини

Правоохоронці спільно з “Опорою” напрацювали план дій під час виборів

Правоохоронці спільно з “Опорою” напрацювали план дій під час виборів 07:46

Правоохоронці Чернігівської області спільно з представниками Громадянської мережі «ОПОРА» обговорили механізм забезпечення законності та прозорості виборів – як місцевих, так і на виборчому окрузі 208.

Козелецький район: сапери ДСНС знищили мінометну міну часів Другої світової війни

Козелецький район: сапери ДСНС знищили мінометну міну часів Другої світової війни 07:33

24 вересня о 08:10 до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про те, що в лісовому масиві неподалік с. Берлози виявлено металевий предмет, схожий за ознаками на боєприпас.

25 вересня - Артамон Змійовик або Зміїне свято

25 вересня - Артамон Змійовик або Зміїне свято 07:25

Артамон Змійовик або Зміїне свято 25 вересня за повір'ями могло принести як велику удачу, так і обіцяло тяжкі хвороби - в залежності від виконання важливих правил.

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.