Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 лютого, 21:44:06

Захист лісових ресурсів шляхом прокурорського реагування

30.12.2014   16:34Агенцiя

Питання забезпечення раціонального використання та належної охорони лісових ресурсів залишається на Чернігівщині проблемним.

Зокрема, в лісах поширені факти самовільних рубок, пошкодження та знищення лісових насаджень, крадіжок лісових ресурсів. Враховуючи те, що самовільні рубки вчинені, в основному, невстановленими особами, прокурори цього року орієнтували свою роботу на здійснення визначених законом повноважень, у першу чергу, органами контролю.

Відтак у поточному році до дисциплінарної відповідальності притягнуто 91 посадовця органів контролю.

Окрім цього, на даному напрямі упродовж поточного року розпочато 7 кримінальних проваджень за фактами, загальна сума заподіяних збитків у яких складає понад 6 млн. грн.

До лісогосподарських підприємств, які не забезпечили належну охорону лісу, заявлено позовів на суму понад 300 тис. грн., які задоволені.

Останні новини Чернігівщини

5 способів миттєво стати більш впевненим

5 способів миттєво стати більш впевненим 13:30

Якщо ви перебуваєте під гнітом сумнівів і комплексів, навчитеся пишатися собою і відчувати себе на висоті.

Перед подачею на стіл...

Перед подачею на стіл... 13:21

Печенье или самодельное тесто, варёная сгущёнка или сметанно-шоколадный крем, мак или орешки в карамели — выбирайте то, что любите.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого 13:12

З 17 лютого до 10 березня Меркурій, планета мислення та комунікацій, знаходиться в ретроградному русіу знаку Риб, а це впливає на стосунки з навколишніми. Часто виникають непорозуміння, загострюється чутливість. Неконтрольовані емоції та панічні напади без особливих причин створюють хаос у звичномужитті. Можливі перешкоди в поїздках, складнощі з документами, конфлікти.

16 лютого – День військового журналіста України

16 лютого – День військового журналіста України 10:52

Цей день – особливий, адже саме 16 лютого 2015 року неподалік Дебальцевого, виконуючи бойове завдання, загинув редактор телерадіостудії “Бриз” Міністерства оборони України капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини