Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 жовтня, 21:07:35

Захист лісових ресурсів шляхом прокурорського реагування

30.12.2014   16:34Агенцiя

Питання забезпечення раціонального використання та належної охорони лісових ресурсів залишається на Чернігівщині проблемним.

Зокрема, в лісах поширені факти самовільних рубок, пошкодження та знищення лісових насаджень, крадіжок лісових ресурсів. Враховуючи те, що самовільні рубки вчинені, в основному, невстановленими особами, прокурори цього року орієнтували свою роботу на здійснення визначених законом повноважень, у першу чергу, органами контролю.

Відтак у поточному році до дисциплінарної відповідальності притягнуто 91 посадовця органів контролю.

Окрім цього, на даному напрямі упродовж поточного року розпочато 7 кримінальних проваджень за фактами, загальна сума заподіяних збитків у яких складає понад 6 млн. грн.

До лісогосподарських підприємств, які не забезпечили належну охорону лісу, заявлено позовів на суму понад 300 тис. грн., які задоволені.

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.