До суду направлено кримінальну справу за фактом отримання 90 тис. грн. хабара
Прокуратурою області закінчено досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням в.о. начальника Чернігівського державного центру експертизи сортів рослин з державною інспекцією на сорти рослин Д. за ч. 2 ст. 368, ч. 1 ст. 365 Кримінального кодексу України
В жовтні 2011 року посадовець отримав хабар у розмірі 6 тисяч доларів США та 42 тисяч гривень за надання дозволу на продаж ангару, який знаходиться на обліку в Козелецькй Державній сортодослідній станції.
Окрім того, при укладанні договору поставки ангару Д. явно перевищив свої службові повноваження, реалізувавши державне майно без погодження з Міністерством аграрної політики та продовольства України.
Обвинуваченому обрано запобіжний захід тримання під вартою.
Кримінальну справу направлено до Козелецького районного суду.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.