Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 23:17:03

Медики працюватимуть за будь-яких форс-мажорних обставин

26.12.2014   07:43Агенцiя

Безперечно, відключення споживачів електроенергії від живлення негативно позначилося на всіх сферах життєдіяльності області та на деяких поліклінічних закладах обласного центр, районних лікарнях, адже у цей час не працювало медичне обладнання, для якого не передбачено автономного живлення, повідомляє прес-служба Управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

Начальник Управління охорони здоров'я облдержадміністрації Петро Гармаш заспокоює , що «віялові» та аварійні відключення ніяк не позначаться на роботі ургентної служби.

«На Чернігівщині працює 35 закладів, які надають екстрену медичну допомогу – реанімація, хірургія, родопомічна служба і всі вони забезпечені автономними джерелами живлення. 7 закладів районного підпорядкування таких джерел не мають, але вони підключені по першій категорії, у них є АВР, в деяких акумуляторні батареї. Сподіваємося, що місцева влада оперативно вирішить ці проблеми тамтешніх медиків.

Для нас і для населення пріоритет – хірургічна служба, яка не може залишитися без електрики, а також Чернігівський пологовий будинок, який має свій дизель-генератор. Обласна дитяча лікарня також забезпечена дизель-генератором, до речі, він самий потужний. Крім того кожен кювез у відділенні для виходжування недоношених немовлят укомплектований акумулятором, який навіть при довготривалому аварійному відключенні здатен підтримувати необхідну температуру. В обласній лікарні до автономного живлення окремо підключений хірургічний корпус, окремо – реанімація. Отже, ургентна служба працюватиме за будь-яких форс-мажорних обставин», – наголосив Петро Гармаш.

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.