Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 вересня, 04:33:47

Медики працюватимуть за будь-яких форс-мажорних обставин

26.12.2014   07:43Агенцiя

Безперечно, відключення споживачів електроенергії від живлення негативно позначилося на всіх сферах життєдіяльності області та на деяких поліклінічних закладах обласного центр, районних лікарнях, адже у цей час не працювало медичне обладнання, для якого не передбачено автономного живлення, повідомляє прес-служба Управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

Начальник Управління охорони здоров'я облдержадміністрації Петро Гармаш заспокоює , що «віялові» та аварійні відключення ніяк не позначаться на роботі ургентної служби.

«На Чернігівщині працює 35 закладів, які надають екстрену медичну допомогу – реанімація, хірургія, родопомічна служба і всі вони забезпечені автономними джерелами живлення. 7 закладів районного підпорядкування таких джерел не мають, але вони підключені по першій категорії, у них є АВР, в деяких акумуляторні батареї. Сподіваємося, що місцева влада оперативно вирішить ці проблеми тамтешніх медиків.

Для нас і для населення пріоритет – хірургічна служба, яка не може залишитися без електрики, а також Чернігівський пологовий будинок, який має свій дизель-генератор. Обласна дитяча лікарня також забезпечена дизель-генератором, до речі, він самий потужний. Крім того кожен кювез у відділенні для виходжування недоношених немовлят укомплектований акумулятором, який навіть при довготривалому аварійному відключенні здатен підтримувати необхідну температуру. В обласній лікарні до автономного живлення окремо підключений хірургічний корпус, окремо – реанімація. Отже, ургентна служба працюватиме за будь-яких форс-мажорних обставин», – наголосив Петро Гармаш.

Останні новини Чернігівщини

З нагоди Дня міста вручено відзнаки

З нагоди Дня міста вручено відзнаки "Почесний громадянин міста Чернігова" 20:57

Вже стало доброю традицією щороку на День міста вручати найвищу відзнаку територіальної громади Чернігова «Почесний громадянин».

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців 17:57

Протягом січня-серпня 2019 року Чернігівською митницею ДФС до державного бюджету перераховано близько 3 млрд гривень.

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова 17:43

Дев’яносто сім культових споруд на Чернігівщині є пам’ятками архітектури; 57 з них — національного значення та 40 — місцевого. Про те, як утримувати ці пам’ятки, не порушуючи їх автентичного вигляду, говорили на нараді, яку провела в.о. голови облдержадміністрації Наталія Романова.

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові 17:37

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні зустрівся з працівникам поліції з Великобританії, Нідерландів, Естонії, Канади та Іспанії. Вони приїхали у Чернігів у рамках заходів Форуму міжнародної поліцейської асоціації, який проходить в Україні.

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята 17:33

До уваги чернігівців та гостей міста! Інформація про роботу міського пасажирського транспорту на час святкування Дня міста 20 – 22 вересня ц.р.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини