Вперше засудженій Чернігівської виправної колонії № 44 вручено пенсійне свідоцтво
Вперше в Чернігівській виправній колонії № 44 управління ДПтС України в Чернігівській оласті відбулось вручення пенсійного свідоцтва засудженій, яка згідно статті 122 Кримінально-виконавчого кодексу України щодо пенсійного забезпечення засуджених до позбавлення волі - «Засуджені мають право на загальних підставах на державне пенсійне забезпечення за віком, по інвалідності, у зв’язку з втратою годувальника та в інших випадках, передбачених законом.
Пенсії засудженим, за наявності відповідного права, мають призначатись органами Пенсійного фонду України за місцем відбування покарання.
Засуджена Чернігівської виправної колонії № 44 отримала змогу оформити пенсійне забезпечення за місцем відбування покарання, а керівництво установи надало всі необхідні умови для призначення засудженій пенсії.
Пенсійне свідоцтво засуджена пенсіонерака отримала з рук начальника Чернігівської виправної колонії № 44 підполковника внутрішньої служби Андрія Кірієнка.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.