Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 лютого, 04:40:53

Відкриття ковзанки

01.02.2012   10:25Агенцiя

З настанням справжньої зими, першими відгукнулись на пропозицію ніжинського міського голови М.В.Приходька про облаштування в місті ковзанок працівники ЖЕК “Північна” та жителі мікрорайону.

30 січня в Ніжині по вул. Космонавтів відбулося урочисте відкриття першої в цьому році ковзанки.

Ковзанку відкрили директор ЖЕК “Північна” А.М.Пушкін та автор задуму та виконавець проекту А.М. Луньов. Незважаючи на сильний мороз на відкриття прийшли числені жителі мікрорайону та дітлахи. Ця очікувана подія стала справжнім святом мікрорайону. Охочих спробувати якість льодового покриття було багато. На майданчик запросили всіх бажаючих, навіть тих, хто не мав ковзанів. Наймолодших учасників заходу пригощали смачними солодощами. Дошкульний мороз не зіпсував чудового настрою, навпаки всіх зігрівали теплі посмішки та дзвінкий дитячий сміх.

Ця подія відбулась завдяки намаганням працівників ЖЕКу, жителів містечка та ветеранів військової служби. Особлива подяка – В. Кресану, який власноруч, (близько 18 разів!), заливав ковзанку. Тепер кожен охочий зможе весело провести своє дозвілля з сім’єю та друзями.

Ковзанка працює щодня, а впродовж вихідних будуть проводитись спортивні змагання.

У цьому році також планують відкрити ще декілька ковзанок – в районі вул. Прилуцької та на території ЗОШ № 9.


Студенти-практиканти НДУ ім. Гоголя О.Рахно, Ю.Щербина

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини