Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 17:29:29

Ветерани створили благодійний фонд

19.12.2014   08:08Агенцiя

Із проханням сприяти збору коштів звернулися ветерани області до керівників облдержадміністрації та обласної ради. Відповідне звернення було озвучено під час засідання Пленуму ради Чернігівської обласної Організації ветеранів України, що відбулося 18 грудня у Чернігові.

— Створення благодійного фонду при обласній раді Організації ветеранів необхідне для надання допомоги воїнам-фронтовикам, учасникам війни, вдовам загиблих воїнів та воїнству АТО у придбанні ліків, проведенні операцій, виконанні ритуальних послуг, — запевнив голова обласної організації ветеранів Анатолій Москаленко.

На думку ветеранів джерелами наповнення зазначеного фонду можуть стати відрахування 1% з місячної зарплати працюючих громадян та спонсорські внески меценатів, депутатів рад та ін. Присутній на засіданні голова обласної ради Микола Звєрєв пообіцяв сприяти діяльності фонду фінансування заходів з нагоди 70-ї річниці Великої Перемоги.

Також учасники засідання обговорили основні завдання ветеранських організацій області та напрямки роботи з владою щодо підготовки і проведення святкування 70-ї річниці Перемоги та Року ветеранів війні в 2015 році.

Крім того, перед присутніми виступили керівники ветеранських організацій окремих районів. У виступі кожного з них значна увага була приділена волонтерській діяльності районних осередків. Ветерани, як і багато інших громадських організацій, не залишились осторонь ситуації, що склалася на Сході країни. У районах організовано збір коштів, теплих речей, продуктів харчування для учасників АТО та переселенців.

Беручи заключне слово, Анатолій Москаленко висловив впевненість у тому, що Україні вдасться вийти із складної суспільно-політичної ситуації, а органам влади у тісній співпраці з ветеранськими організаціями —організувати та провести заходи з нагоди 70-ї річниці Перемоги на достойному рівні.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності 14:20

Відповідне рішення Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя прийняла під час засідання 28 вересня, передає «Закон і Бізнес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини