Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 00:14:01

Ветерани створили благодійний фонд

19.12.2014   08:08Агенцiя

Із проханням сприяти збору коштів звернулися ветерани області до керівників облдержадміністрації та обласної ради. Відповідне звернення було озвучено під час засідання Пленуму ради Чернігівської обласної Організації ветеранів України, що відбулося 18 грудня у Чернігові.

— Створення благодійного фонду при обласній раді Організації ветеранів необхідне для надання допомоги воїнам-фронтовикам, учасникам війни, вдовам загиблих воїнів та воїнству АТО у придбанні ліків, проведенні операцій, виконанні ритуальних послуг, — запевнив голова обласної організації ветеранів Анатолій Москаленко.

На думку ветеранів джерелами наповнення зазначеного фонду можуть стати відрахування 1% з місячної зарплати працюючих громадян та спонсорські внески меценатів, депутатів рад та ін. Присутній на засіданні голова обласної ради Микола Звєрєв пообіцяв сприяти діяльності фонду фінансування заходів з нагоди 70-ї річниці Великої Перемоги.

Також учасники засідання обговорили основні завдання ветеранських організацій області та напрямки роботи з владою щодо підготовки і проведення святкування 70-ї річниці Перемоги та Року ветеранів війні в 2015 році.

Крім того, перед присутніми виступили керівники ветеранських організацій окремих районів. У виступі кожного з них значна увага була приділена волонтерській діяльності районних осередків. Ветерани, як і багато інших громадських організацій, не залишились осторонь ситуації, що склалася на Сході країни. У районах організовано збір коштів, теплих речей, продуктів харчування для учасників АТО та переселенців.

Беручи заключне слово, Анатолій Москаленко висловив впевненість у тому, що Україні вдасться вийти із складної суспільно-політичної ситуації, а органам влади у тісній співпраці з ветеранськими організаціями —організувати та провести заходи з нагоди 70-ї річниці Перемоги на достойному рівні.

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини