Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 06:04:04

Відбулося засідання постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності

19.12.2014   07:55Агенцiя

18 грудня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у роботі постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності. Провів засідання голова комісії Микола Стрілець.

Начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко поінформував присутніх щодо питань порядку денного. Відповідно до нього депутати розглянули питання про встановлення зменшеного розміру орендної плати ряду бюджетних установ, щодо надання дозволу на списання майна.

Разом з тим, вирішено винести на розгляд обласної ради питання про розірвання договору купівлі-продажу об'єкта незавершеного будівництва – комплексу будов та споруд районної лікарні, що знаходиться в місті Прилуки Чернігівської області та вжиття відповідних заходів стосовно повернення об'єкта у комунальну власність.

Захід не анонсувався.

Останні новини Чернігівщини

На

На "Кришталі року-2019" Ніжинська міська ОТГ отримала свій "Бюджетний Оскар" 16:33

19 листопада відбулося нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості "Кришталь року-2019".

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови 16:22

«Ну що б, здавалося, слова…» – в музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася V імпреза – літературно-музична композиція студентського поетичного театру «Словотвір».

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:10

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніна Коцур:

Ніна Коцур: "На сцені я живу" 13:05

Ім'я заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ніни Коцур чернігівські шанувальники хорової та естрадної пісні вимовляють із захопленням. 35 років, як співає вона на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.