Перекриття транспортного руху через Красну площу на Новорічні та Різдвяні свята
У період з 25 грудня 2014 року до 20 січня 2015 року в рамках проведення в м. Чернігові міського фестивалю «Новорічний серпантин-2015» відповідно до розпорядження Чернігівського міського голови від 2 грудня 2014 року буде перекрито рух транспортних засобів через Красну площу.
У зв'язку з цим вносяться тимчасові зміни до схем міських автобусних маршрутів № 10 та 33. Рух автобусів вказаних маршрутів у напрямку центральної частини міста буде здійснюватися в об’їзд по вулицях Шевченка та Гетьмана Полуботка.
Управління транспорту та зв’язку міської ради просить вибачення за тимчасові незручності та бажає всім гарних Новорічних і Різдвяних свят.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression