Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 16:08:23

Обласний тубдиспансер закупився в "Лізоформ Медікал" на 150 тисяч

18.12.2014   08:45Агенцiя

Ще 21 березня цього року КЛПЗ "Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер" уклав договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «Лізоформ Медікал» на суму 154 239,5 грн. (без ПДВ).

За інформацією «Вісника державних закупівель» планувалося закупити фотопластини й фотоплівки, плівку для миттєвого друку, фотохімікати та фотографічні незмішані речовини (рентгенплівка, флюроплівка  та хімічні реактиви).

Закупівля здійснювалася шляхом застосування процедури запиту цінових пропозицій. Як свідчить протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів, серед чотирьох учасників найвигіднішу ціну запропонувало ТОВ «Парсек» - 125 960 грн. Але ця пропозиція була відхилена, оскільки документація ТОВ «Парсек» не відповідала умовам запиту цінових пропозицій. В документації «Парсеку» була представлена рентгенплівка відмінного, від вказаного в документації конкурсних торгів, розміру.

За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб власником основної частини статутного капіталу переможця торгів ТОВ «Лізоформ Медікал»  є Міжнародна комерційна компанія «Лізоформ Ел.Ел.Сі», в адресі засновника якої зазначені Сейшели.

На сайті «Наших грошей» у травні цього року була розміщена цікава інформація (http://nashigroshi.org/2014/05/31/instytut-raku-zakupyvsya-renthenplivkoyu-firmy-aktsionera-yakoji-u-ssha-nibyto-likviduvaly/ ) про те, що частина нинішніх співвласників «Лізоформ Медікал» (Борис Іотенко, Володимир Мельник, Світлана Пододня й Людмила Розумна) у 2003 році виступили співзасновниками ЗАТ з аналогічною назвою «Лізоформ». Разом з ними цю компанію, пишуть «Наші гроші», створював і Заза Берадзе, родич Георгія Берадзе, який займав посаду в.о. голови Державного управління справами, а за часів президентства Віктора Януковича працював заступником голови ДУС Андрія Кравця.

Останні новини Чернігівщини

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

Олена Дмитренко: Критичної загрози немає, але ми маємо бути готові до будь–якого розв’язання ситуації

Олена Дмитренко: Критичної загрози немає, але ми маємо бути готові до будь–якого розв’язання ситуації 10:40

26 січня в Чернігівській облдержадміністрації зібралось чергове засідання Ради оборони області під головуванням голови ОДА В’ячеслава Чауса та голови обласної ради Олени Дмитренко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини