Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 14 грудня по 08 годину 15 грудня 2014 року
Пожежі: зареєстровано 4 пожежі в житловому секторі.
1. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Богушевича О 12 год. 48 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття на площі 10 кв. м. Причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі м. Носівка, вул. Кобизький шлях О 19 год. 45 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття на площі 15 кв. м. Ймовірна причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Збиток - 20 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі Щорський район, с. Кучинівка О 23 год. 12 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни. Власник, причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.
4. Пожежа в житловому секторі Ніжинський район, с. Хвилівка О 03 год. 32 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття на площі 6 кв.м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 40 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
Інші повідомлення:
Станом на 20 год. 00 хв. 14.12.2014 року по м. Батурин водопостачання відновлено в повному обсязі, яке було порушено 08.12.2014 року об 11 год. 30 хв. внаслідок перепаду напруги в електричній мережі.
Протягом чергової доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 4 одиниці спеціальної техніки та 6 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.