У суді доведено вину чотирьох юнаків, які пограбували квартиру
Вироком суду завершилось кримінальне провадження про пограбування квартири, скоєне в Чернігові наприкінці жовтня минулого року.
Грабіжників до квартири пустив малолітній хлопець, який прийняв їх за друзів свого старшого брата. Замість друзів увійшли четверо в масках, які пригрозили йому та бабусі, що теж була у квартирі, бейсбольною битою. Налякавши господарів, вони винесли з квартири холодильник.
Досудовим розслідуванням встановлено, що злочин скоїли чотири чернігівці, троє з яких неповнолітні.
Оцінивши представлені прокурором докази, суд визнав їх винними у кримінальному правопорушенні, передбаченому ч. 3 ст. 186 (грабіж, поєднаний з проникненням у житло).
Повнолітньому учаснику грабежу призначене покарання у вигляді 7 років 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна. Його неповнолітнього співучасника, який вже мав судимість і скоїв злочин до закінчення призначеного судом іспитового терміну, засуджено на 4 роки і 1 місяць позбавлення волі. Двом іншим неповнолітнім, які скоїли злочин уперше, призначене покарання з іспитовим строком у 2 роки 1 місяць.
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10
Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
У Чернігові посмертні державні нагороди передали рідним загиблих оборонців 08:39
У Чернігівській ОВА передали державні нагороди родинам полеглих воїнів начальник ОВА В’ячеслав Чаус, очільник Нацполіції області Іван Іщенко та військові.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.