Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 16:45:00

Діти з особливими потребами: "Я – такий, як ти!" ФОТОрепортаж

12.12.2014   13:53Агенцiя

До Міжнародного дня інвалідів Благодійний фонд "Поліський оберіг" відкрив у Чернігові першу благодійну фотовиставку діток з особливими потребами "Я – такий, як ти!"

Професійне журі протягом кількох місяців відбирало найемоційніші та найяскравіші світлини, що беруть за душу. Це – 137 робіт від 120 учасників зі всієї Чернігівщини. Усіх юних фотографів запросили на святкове відкриття фотовиставки та відзначили роботи дипломами.

- Діти з особливими потребами – надзвичайно талановиті. Саме тому головне завдання держави – організувати необхідні умови для їх особистісної реалізації, надати системну підтримку та, головне, допомогти з соціальною адаптацією, – переконаний ініціатор заходу і засновник фонду, народний депутат України Владислав Атрошенко.

За ініціативи нардепа вже реалізуються програми та акції на підтримку особливих дітей, нині створюється платформа, де громадські організації спільно об’єднавши зусилля, зможуть у повній мірі надати професійну допомогу діткам-інвалідам. Серед перших ініціативу підтримав центр розвитку дитини «Янголятко», єдиний приватний заклад у Чернігові, який започаткував заняття з інклюзивного розвитку.

- Не варто відмежовувати таких дітей від інших. Вони – допитливі, цікаві, прагнуть навчатися і пізнавати світ. Напевно, в них інші можливості, однак наше завдання – повірити в них, – вважає керівниця центру розвитку «Янголятко» Неля Лавриненко.

Кожен присутній на фотовиставці зміг не тільки переглянути світлини, а ще й активно розважитися. Дослідницька лабораторія, пісочна терапія, ігри на розвиток уваги та вправності, консультації психолога й логопеда, мистецький куточок і навіть салон краси. Крім того, кожен учасник отримав пакунок із солодощами та іграшками від Благодійного фонду «Поліський оберіг».

Фотовиставка триватиме у приміщенні Палацу дітей та юнацтва до 19 грудня. А наступний захід Благодійного фонду «Поліський оберіг» – Приймальня Діда Мороза, де вся охоча малеча зможе розважитися, поспілкуватися з казковим героєм і отримати від нього цікавий подарунок, відбуватиметься у Міському палаці культури.

Детальніше про плеяду новорічних заходів для малечі від БФ «Поліський оберіг» дізнавайтеся на сайті фонду – oberig.cn.ua

Благодійний фонд «Поліський оберіг»

Останні новини Чернігівщини

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:03

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки – учасник програми історичної освіти

Прилуки – учасник програми історичної освіти "Студії Живої Історії 2020" 10:42

У травні поточного року місто Прилуки й сім громад з різних областей України успішно пройшли конкурсний відбір серед ста заявників до програми «Студії Живої Історії 2020».

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:30

10 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи 10:13

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.