Прикордонники припинили незаконну вирубку лісу
Вчора, на ділянці відділу прикордонної служби "Гірськ", поблизу с. Прибинь Корюківського району, прикордонним нарядом в ході проведення спільних зі співробітниками МВС рейду, затримано 11 громадян без документів, зі слів громадян України, мешканців Щорського району, які здійснювали незаконну вирубку молодняку сосни.
Повідомляє прес-служба прикордонного загону Чернігівської області.
Серед затриманих, один виявився неповнолітнім, крім того, затримано і два автомобіля, мікроавтобус "Форд-Транзит" та вантажівка "ГАЗ-53", в якій знаходились 55 зрубаних дерев. Жодних дозвільних документів на проведення вирубки лісу при собі затримані громадяни не мали.
Десятьох громадян за порушення прикордонного режиму притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу по 190 гривень кожного, а по неповнолітньому громадянину рішення прийматиме Щорський районний суд.
Що ж стосується незаконної вирубки лісу, то ними займатимуться співробітники Щорського РВ УМВС в Чернігівській області, які і прийняли до свого провадження факт незаконної вирубки лісу.
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.