Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 01:51:34

У Ніжині готують партизан

10.12.2014   12:09

Не всім відомо, що на околицях Ніжина існує тренувальна база партизан. Це центр підготовки диверсійно-розвідувальних підрозділів, де зі звичайних людей роблять справжніх досвідчених партизан, повідомляє nizhyn.city.

Керівник партизан про вищезгадане військове формування: “Идея создания «центра подготовки диверсионно – партизанских подразделений» есть осознанной, и возникла после долгих размышлений и дискуссий между людьми, которые прошли уже второй «Майдан», связанные с войной прямо либо косвенно.”

Наразі на вищезазначеній базі щотижня проходять заняття з людьми. Спочатку вони “зубрять” теорію, а потім переходять до практики. Кожен боєць з цього центру може самостійно встановити розтяжку на будь-якій місцевості, міну, вільно володіє особистою зброєю і таке інше.

Керівник партизан запевняє, що він готує сильних духом та грамотних людей, витривалих та завзятих, щоб ці люди вміли працювати на випередження, гідно боролися за незалежність України.

У партизан зараз є дві бойові групи, перша це штурмова, а друга – ДРГ (диверсійно-розвідувальна група).

Хлопці, котрі проходять навчання, готові займатися будь-де, і в холод, голод і спеку. Адже лише справжній партизан може пристосуватися та діяти за будь-яких умов.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини