Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 травня, 05:04:56

Центри зайнятості Чернігівської області працевлаштували більше 13 тисяч безробітних

10.12.2014   08:42Агенцiя

У січні-листопаді 2014 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало понад 40 тисяч безробітних, що на 4% менше відповідного періоду 2013 року. Із них статус безробітного надано 26-и тисячам громадян, інформує обласний центр зайнятості.

За одинадцять місяців поточного року в банку даних обласної служби зайнятості налічувалося майже 25 тисяч вакансій, від 5,5 тисяч роботодавців.

За сприяння служби зайнятості було укомплектовано майже 20 тисяч вільних робочих місць. Роботу отримали більше 13 тисяч безробітних. Із них понад 400 осіб працевлаштовано шляхом надання роботодавцям компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Ще більше 700 громадян - шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

За інформацією фахівців обласного центру зайнятості, для безробітних в області організовується професійне навчання та перенавчання. При цьому враховуються сучасні потреби ринку праці, вимоги роботодавців до якості робочої сили та проведеної профорієнтаційної роботи. Так, протягом 11 місяців поточного року набувало нових професій та підвищувало кваліфікацію майже 5 тисяч безробітних, що на 8 % більше минулорічного показника. А ще, 7 тисяч громадян, було залучено до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

На сьогодні, на обліку в центрах зайнятості області перебуває більше 14 тисяч безробітних громадян.

Починаючи з березня поточного року, до центрів зайнятості області у пошуках роботи звернулося 752 переселенці, понад 300 з них отримали статус безробітного, решта - інформаційні та консультаційні послуги.

Загалом за сприяння служби зайнятості в області роботу знайшли 115 переселенців. Більше двох десятків громадян зі сходу країни взяли участь у громадських, інших роботах тимчасового характеру та пройшли професійне навчання.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині через аномальне весняне водопілля досі місцями підтоплені дороги

На Чернігівщині через аномальне весняне водопілля досі місцями підтоплені дороги 22:58

Через підйом води у річках Дніпро та Десна спостерігається перевищення небезпечних відміток затоплення та порушення транспортного сполучення у низці населених пунктів Новгород-Сіверської, Коропської, Сосницької, Михайло-Коцюбинської, Менської та Ріпкинської територіальних громад.

Сесія Прилуцької міськради: змінили секретаря, призначили заступників, прийняли частину бюджету

Сесія Прилуцької міськради: змінили секретаря, призначили заступників, прийняли частину бюджету 22:39

20 травня у Прилуцькій міській раді відбулася 18 позачергова сесія 8 скликання. До неї долучилися 25 із 34 депутатів.

На Чернігівщині під час проведення польових робіт трактор наїхав на вибуховий пристрій, водій загинув

На Чернігівщині під час проведення польових робіт трактор наїхав на вибуховий пристрій, водій загинув 22:24

23 травня о 17:34 на лінію 101 надійшло повідомлення про вибух на полі біля с. Киїнка Чернігівського району. До місця виклику було направлено розрахунок групи піротехнічних робіт.

Знаєте місця у Чернігові, де попри заборону продають алкоголь? Повідомте правоохоронцям, телефонуйте на лінію “102”

Знаєте місця у Чернігові, де попри заборону продають алкоголь? Повідомте правоохоронцям, телефонуйте на лінію “102” 22:03

У зв'язку зі зверненням голови Чернігівської ОВА до Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з проханням надати адреси, де у Чернігові сьогодні незаконно продають алкоголь, звертаємось до містян, яким відомі місця такої торгівлі.

Штаб-сержант Костянтин присвятив армії 20 років життя

Штаб-сержант Костянтин присвятив армії 20 років життя 21:58

На цей час він проходить службу в лавах Національної гвардії України.