Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет перебував у Чернігові з пасторським візитом
На в'їзді до обласного центру Святійшого зустріли голова обласної ради Микола Звєрєв, в.о. голови обласної держадміністрації Сергій Журман, керуючий Чернігівською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій та інші офіційні і духовні особи.
З нагоди Дня пам'яті Святої великомучениці Катерини Патріарх очолив Божественну Літургію, яка відбулася в Катерининській церкві Чернігова. По завершенню святкового молебню відбулася хресна хода навколо храму та спілкування Святійшого з представниками засобів масової інформації.
Закінчилась офіційна частина перебування Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у Чернігові його зустріччю з керівництвом області, під час якої сторони обговорили релігійно-політичну ситуацію в державі і регіоні та різні аспекти співпраці світської та духовної влади.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.