Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 06:22:52

Лікарні чернігівської області мають закупити нові апарати ультразвукових досліджень

08.12.2014   07:10Агенцiя

По результатам тендерних торгів уклали договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «МЕД ЕКСІМ» на поставку діагностичного обладнання

За інформацією «Вісника державних закупівель» Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Ніжинський міський пологовий будинок"Ніжинської міської ради Чернігівської області (договір від 25.11.2014), Чернігівський пологовий будинок (договір від 31.10.2014) та Чернігівська міська лікарня № 1 (договір від 03.11.2014) по результатам тендерних торгів уклали договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «МЕД ЕКСІМ» на поставку діагностичного обладнання (апарат ультразвукових досліджень стаціонарного середнього класу, ультразвукова діагностична система з ендокавітальним та конвексним датчиками, апарат ультразвукових досліджень) на загальну суму 2 109 793 грн. 90 коп.

Згідно з інформацією сайту «Наші гроші» ТОВ «МЕД ЕКСІМ» у рейтингу Улюбленці медичної влади-2012 займала 29 місце, уклавши угоди на суму 81 620 968.

Цікавим є той факт, що ТОВ «МЕД ЕКСІМ» було створено у квітні 2012 року, напередодні оголошення тендеру Головним управлінням охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації на закупівлю медичного устаткування на суму 190,70 млн грн. Тоді з ТОВ «МЕД ЕКСІМ» було укладено договір на постачання обладнання на 43,50 млн грн. Сайт «Наші гроші» опублікував інформацію, що ТОВ «МЕД ЕКСІМ» є компанією зі статутним капіталом 50 тис грн., зареєстрованої на мешканку міста Ніжина Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.