Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 05:23:15

Самоврядування та сильне військо - важлива риса української державності

05.12.2014   07:41Агенцiя

Шановні жителі Чернігівщини, дорогі земляки!

Цими вихідними ми відзначаємо одразу дві важливі дати – День Збройних сил України і День місцевого самоврядування. Вони відображають важливу рису української державності – прагнення до самоврядування та відповідальності за своє життя і добробут, а також – готовність боронити свою землю та захищати її від ворогів. Історично українці є дуже волелюбною нацією.

Ми пишаємося мужністю українських збройних сил, які в ці непрості часи захищають нашу землю. Вічна пам’ять Героям, які віддали своє життя за Україну, та шана всім захисникам нашої землі, які нині воюють проти агресора на сході країни.

Переконаний, що весь народ України вже усвідомив роль своїх захисників і пройнявся глибокою повагою до рідного війська. Ми, в міру можливостей, підтримаємо вас та зробимо все, щоб забезпечити всім необхідним для оборони рідної землі.

Сьогодні ми можемо впевненно сказати – ми пишаємося Збройними силами України!

Стосовно місцевого самворядування, то ми, як депутати Верховної Ради, повинні виконати свої зобов’язання та провести децентралізацію влади інаблизитиряд повноважень до людей. Але дуже важливо, щоб під ці повноваження у місцеву владу прийшли професійні та відповідальні люди. Тому я вже зараз звертаюся до всіх виборців – дивіться та аналізуйте: хто працює, а хто лише говорить, хто ефективно представлятиме ваші інтереси в місцевій владі, а хто лише паразитуватиме на власності та коштах громади.

Також звертаюся до представників галузі самоврядування, депутатів і голів місцевих рад, усіх причетних до реалізації волі й забезпечення потреб громади. Ваша робота перебуває під пильним контролем громадськості. Український народ уже здійснив світоглядний вибір: люди прагнуть жити чесно, заможно, в повазі один до одного – на основі європейської моделі цінностей. Тому закликаю вас бути гідними представляти громаду, працювати винятково в інтересах України – кожного конкретного району, села, міста, громадянина. I нехай виборці дадуть справедливу оцінку вашій роботі.

Переконаний, Україна обов’язково переможе. І на полях бою, і в політичній, і в економічній боротьбі. Разом зробимо більше. Слава Україні!


Владислав Атрошенко, народний депутат України

PR
 

Останні новини Чернігівщини

5 способів миттєво стати більш впевненим

5 способів миттєво стати більш впевненим 13:30

Якщо ви перебуваєте під гнітом сумнівів і комплексів, навчитеся пишатися собою і відчувати себе на висоті.

Перед подачею на стіл...

Перед подачею на стіл... 13:21

Печенье или самодельное тесто, варёная сгущёнка или сметанно-шоколадный крем, мак или орешки в карамели — выбирайте то, что любите.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого 13:12

З 17 лютого до 10 березня Меркурій, планета мислення та комунікацій, знаходиться в ретроградному русіу знаку Риб, а це впливає на стосунки з навколишніми. Часто виникають непорозуміння, загострюється чутливість. Неконтрольовані емоції та панічні напади без особливих причин створюють хаос у звичномужитті. Можливі перешкоди в поїздках, складнощі з документами, конфлікти.

16 лютого – День військового журналіста України

16 лютого – День військового журналіста України 10:52

Цей день – особливий, адже саме 16 лютого 2015 року неподалік Дебальцевого, виконуючи бойове завдання, загинув редактор телерадіостудії “Бриз” Міністерства оборони України капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини