Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 05:36:35

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

01.12.2014   15:40Агенцiя

Кордон за тиждень

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

З 24 по 30 листопада 2014 року на Чернігівщині, через державний кордон країни у встановленому порядку пропущено 65,3 тис. осіб та 15,2 тис. транспортних засобів.

До адміністративної відповідальності притягнуто 17 осіб, на яких накладено штрафів на суму 5946 гривень.

Через державний кордон не пропущено 187 осіб, з яких 163 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 7 громадян Росії, 4 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а інші не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.

За вихідні дні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 24,5 тис. осіб та 5,2 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 84 особи, з яких 81 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 4 громадян Російської Федерації, 3 яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а інші не мали фінансового забезпечення перебування в Україні.

Не зважаючи на погодні умови роботи з інженерно-технічного облаштування українсько-російської ділянки державного кордону, а саме вдосконалення системи загороджень, перешкод, пунктів обігріву та захисних споруд для персоналу тривають.

 

Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини