Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:17:44

Справа про банкрутство БК "Домобудівник": прокуратура виступає в інтересах держави і громадян-кредиторів

29.11.2014   10:28

27 листопада до прокуратури Чернігівської області звернулась ініціативна група громадян-кредиторів збанкрутілого ПАТ «Домобудівник».

Люди прагнуть прискорення реальних дій, які б забезпечили добудову квартир, за право отримати які вони сплатили цьому підприємству.

Під час зустрічі та спілкування громадян було проінформовано про стан справ у провадженнях щодо ПАТ БК «Домобудівник».


Довідково:

У найближчій перспективі місцевий господарський суд має розглянути клопотання про введення на цьому підприємстві процедури санації, як того вимагає ст. 28 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». З відповідним клопотанням до суду звернулися голова комітету кредиторів та Управління капітального будівництва облдержадміністрації.
Передбачається, що у разі припинення строку процедури санації за відсутності реальних інвесторів комітет кредиторів буде наполягати на переході до процедури ліквідації підприємства, оскільки вже є реальні покупці недобудованих житлових споруд.
Представник прокуратури бере участь у судовому розгляді справи про банкрутство «Домобудівника», представляючи інтереси державних установ та громадян-кредиторів.

Останні новини Чернігівщини

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

Чернігівщино, купуй рідне!

Чернігівщино, купуй рідне! 10:08

Ця акція, започаткована обласною державною адміністрацією, триває і стає ще більш актуальною в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини