Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 вересня, 04:15:26

Чернігівщина на шляху до збереження та сталого використання торфовищ

28.11.2014   13:21Агенцiя

Про забезпечення захисту торфових ґрунтів та торфовищ в межах осушувально-зволожувальної системи області, що наразі є надзвичайно актуально, днями говорили на засіданні технічної ради.

В обговоренні взяли участь представники Держводагентства України, Проекту «Clima East» в Україні, ДП Проектно-технологічного бюро ІВПіМ НААН України, Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, Ніжинської районної адміністрації та сільських рад Ніжинського району.

Основна увага була зосереджена на робочому проекті "Реконструкція гідротехнічних споруд осушувально-зволожувальної системи "Смолянка" на площі 2300 гектарів в Ніжинському районі Чернігівської області", який реалізовується в рамках системи заходів Європейського Союзу «Сlima East»: «Збереження та стале використання торфовищ».

Зокрема, на Чернігівщині передбачено провести капітальний ремонт об’єктів інженерної інфраструктури меліоративної системи "Смолянка". Це дозволить покращити гідрологічний режим та підвищити рівень ґрунтових вод для зменшення емісії (викидів) парникових газів із осушених торфових земель.

 

За інформацією Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі 13:05

17 вересня в рамках робочого візиту директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик та начальник управління інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту Юрій Сухомлин відвідали Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка та ознайомились з ходом реконструкції будівлі із застосуванням заходів теплореновації.

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова 12:59

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Ніжин: збір громадських проектів 12:39

Проекти приймаються щороку, починаючи з 1 вересня по 30 вересня (протягом одного місяця).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:36

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За вісім місяців на обороноздатність країни платники  Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору

За вісім місяців на обороноздатність країни платники Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору 11:53

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області за січень–серпень поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено понад 232,4 млн грн військового збору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини