Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 20:07:29

Чернігівщина на шляху до збереження та сталого використання торфовищ

28.11.2014   13:21Агенцiя

Про забезпечення захисту торфових ґрунтів та торфовищ в межах осушувально-зволожувальної системи області, що наразі є надзвичайно актуально, днями говорили на засіданні технічної ради.

В обговоренні взяли участь представники Держводагентства України, Проекту «Clima East» в Україні, ДП Проектно-технологічного бюро ІВПіМ НААН України, Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, Ніжинської районної адміністрації та сільських рад Ніжинського району.

Основна увага була зосереджена на робочому проекті "Реконструкція гідротехнічних споруд осушувально-зволожувальної системи "Смолянка" на площі 2300 гектарів в Ніжинському районі Чернігівської області", який реалізовується в рамках системи заходів Європейського Союзу «Сlima East»: «Збереження та стале використання торфовищ».

Зокрема, на Чернігівщині передбачено провести капітальний ремонт об’єктів інженерної інфраструктури меліоративної системи "Смолянка". Це дозволить покращити гідрологічний режим та підвищити рівень ґрунтових вод для зменшення емісії (викидів) парникових газів із осушених торфових земель.

 

За інформацією Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини