Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 27 листопада по 08 годину 28 листопада 2014 року
Пожежі: протягом доби зареєстровано 5 пожеж, з яких 3 в житловому секторі, 1 сухої трави та 1 сміття.
1. Пожежа в житловому секторі - Чернігівський район, с. Старий Білоус - 27.11.2014 року о 05 год. 23 хв. сталася пожежа господарчої будівля. Вогнем пошкоджено покрівлю, перекриття та стіни на площі 24 кв. м. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток - 3000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі - Куликівський район, с. Авдіївка - 27.11.2014 року о 07 год. 28 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіну на площі 4 кв. м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 3000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50000 грн.
3. Пожежа сухої трави - Сосницький район, біля с. Загребелля - О 16 год. 04 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 30 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
4. Пожежа сміття - м. Чернігів, вул. Бєлова - О 16 год. 30 хв. на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 50 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
5. Пожежа в житловому секторі - Менський район, с. Макошино - О 03 год. 30 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіни та перекриття на площі 8 кв. м. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30000 грн.
Останні новини Чернігівщини
До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.
“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13
Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression