Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 19:37:44

Чернігів: рятувальники взяли участь у проведенні круглого столу з представниками органів влади, громадських організацій та волонтерами

28.11.2014   08:55

27 листопада у Чернігівському Центрі гуманістичних технологій "АХАЛАР" відбувся круглий стіл у рамках проекту "Связаны одной целью" за участю співробітників обласного Управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій, представників інших органів державної влади, громадських організацій, волонтерських груп, які активно працюють у сфері надання допомоги вимушеним переселенцям зі Сходу, та самих переселенців.

Даний захід мав мету налагодити комунікації та скоординувати дії між усіма державними і недержавними організаціями, що надають допомогу громадянам України, які тимчасово перемістилися з районів проведення АТО. Серед проблем, розглянутих учасниками круглого столу, були удосконалення інформування вимушених переселенців стосовно можливості отримання ними допомоги від громадських організацій та державних установ міста і області; надання психологічної та правової допомоги; вирішення питань працевлаштування; удосконалення координації дій усіх зацікавлених організацій.

За результатами обговорення були розглянуті пропозиції:
виготовлення додаткової кількості інформаційних матеріалів з контактами державних і соціальних служб міста та області, благодійних і громадських організацій, які надають допомогу переселенцям зі Сходу;
створення єдиного міського веб-ресурсу з усією інформацією про наявні організації, що допомагають та надають послуги цим громадянам;
вирішення питань ремонту та надання у тимчасове користування покинутих будівель, в першу чергу, об'єктів Міністерства оборони;
а також інші питання діяльності, що повинні сприяти психологічній та соціальній адаптації вимушено переселених осіб.

Під час круглого столу обговорені шляхи удосконалення співпраці з різними установами та організаціями, його учасники отримали інформацію, що необхідна для подальшої роботи з переселенцями.

Рятувальники в своїх виступах зазначили, що жодна людина, яка перемістилася у нашу область, не залишиться без уваги. Ми приходимо на допомогу усім, хто її потребує.

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини