Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 05:01:33

Чернігів: рятувальники взяли участь у проведенні круглого столу з представниками органів влади, громадських організацій та волонтерами

28.11.2014   08:55

27 листопада у Чернігівському Центрі гуманістичних технологій "АХАЛАР" відбувся круглий стіл у рамках проекту "Связаны одной целью" за участю співробітників обласного Управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій, представників інших органів державної влади, громадських організацій, волонтерських груп, які активно працюють у сфері надання допомоги вимушеним переселенцям зі Сходу, та самих переселенців.

Даний захід мав мету налагодити комунікації та скоординувати дії між усіма державними і недержавними організаціями, що надають допомогу громадянам України, які тимчасово перемістилися з районів проведення АТО. Серед проблем, розглянутих учасниками круглого столу, були удосконалення інформування вимушених переселенців стосовно можливості отримання ними допомоги від громадських організацій та державних установ міста і області; надання психологічної та правової допомоги; вирішення питань працевлаштування; удосконалення координації дій усіх зацікавлених організацій.

За результатами обговорення були розглянуті пропозиції:
виготовлення додаткової кількості інформаційних матеріалів з контактами державних і соціальних служб міста та області, благодійних і громадських організацій, які надають допомогу переселенцям зі Сходу;
створення єдиного міського веб-ресурсу з усією інформацією про наявні організації, що допомагають та надають послуги цим громадянам;
вирішення питань ремонту та надання у тимчасове користування покинутих будівель, в першу чергу, об'єктів Міністерства оборони;
а також інші питання діяльності, що повинні сприяти психологічній та соціальній адаптації вимушено переселених осіб.

Під час круглого столу обговорені шляхи удосконалення співпраці з різними установами та організаціями, його учасники отримали інформацію, що необхідна для подальшої роботи з переселенцями.

Рятувальники в своїх виступах зазначили, що жодна людина, яка перемістилася у нашу область, не залишиться без уваги. Ми приходимо на допомогу усім, хто її потребує.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі

Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі 19:18

Нині поліцейські встановлюють особу, що зробила неправдиве повідомлення про замінування.

Виявлено 84 нових випадків COVID-19

Виявлено 84 нових випадків COVID-19 16:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 21 вересня в області зафіксовано 84 нових випадків COVID-19.

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти 14:59

Таке рішення було прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого на основі звернень та консультацій з регіонами переглянули карантинні обмеження для населених пунктів, віднесених до "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА 14:42

Рівень підготовки теплогенеруючих підприємств та паливно-енергетичного комплексу до опалювального сезону 2020-2021 рр., а також розрахунки за спожиті послуги – основні питання засідання Антикризового енергетичного штабу, який 18 вересня в онлайн–режимі провів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини 14:34

21 вересня - День міста Чернігова та 77-а річниця вигнання нацистських окупантів з нашого міста. Цей день назавжди увійшов у його історію як уособлення вдячної пам’яті про подвиг воїнів-визволителів, які ціною власного життя забезпечили майбутнім поколінням можливість вільно жити у рідному місті.