У Чернігові готуються до новорічних свят
У Чернігові розпочалась підготовка до відзначення свят Нового року та Різдва Христового.
27 листопада в Чернігівській міській раді відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення Новорічних та Різдвяних свят на чолі з заступником міського голови – керуючим справами виконкому Станіславом Віхровим.
Начальник управління культури міської ради Юрій Ткач ознайомив присутніх із орієнтовним планом святкових заходів. За його словами, цього року традиційно відбудеться міський фестиваль «Новорічний серпантин», в рамках якого буде проведено конкурс на кращу новорічну іграшку серед учнів шкіл міста «Вогні новорічної ялинки», благодійна мистецька акція до Дня Святого Миколая «Світ очима дітей» тощо. Більш детальна програма заходів буде анонсована на офіційному сайті Чернігівської міської ради пізніше.
С. Віхров звернув особливу увагу всіх відповідальних за організацію свята на достойне оформлення Красної площі міста, де традиційно буде встановлена Головна ялинка міста. А також доручив керівникам відповідних управлінь і відділів провести належну роботу, аби новорічні святкування у Чернігові були яскравими і незабутніми.
Останні новини Чернігівщини
В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49
У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.
На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23
Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.
Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18
Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.
Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57
З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.