Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 12:13:27

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

27.11.2014   09:54

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 26 листопада по 08 годину 27 листопада 2014 року

Пожежі: протягом доби зареєстровано 7 пожеж, з яких 6 в житловому секторі та 1 сміття.

1. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Воровського О 08 год. 30 хв. сталася пожежа гаража. Вогнем знищено покрівлю та майно. Ймовірна причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Менський район, смт Березна, вул. Домницька О 13 год. 45 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено диван та стіни на площі 6 кв.м. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток - 500 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучались.

3. Пожежа сміттям. Прилуки, вул. Коцюбинського О 16 год. 30 хв. на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 10 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

4. Пожежа в житловому секторі Ічнянський район, с. Монастирище О 17 год. 31 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 5000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

5. Пожежа в житловому секторі смт Варва, вул. Київська О 19 год. 29 хв. сталася пожежа нежитлового будинку. Вогнем пошкоджено перекриття на площі 45 кв. та майно. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 5000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

6. Пожежа в житловому секторі Щорський район, с. Рогізки О 22 год. 05 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни та майно. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

7. Пожежа в житловому секторі Новгород-Сіверський район, с. Горбове О 03 год. 20 хв. сталася пожежа нежитлового будинку та господарчої будівлі. Вогнем знищено господарчу будівлю, покрівлю та перекриття будинку, пошкоджено стіни. Власник, причина, збиток та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються.

Останні новини Чернігівщини

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні 11:41

У Чернігові відбулися дводенні змагання відкритого чемпіонату Чернігівської області зі стрільби з лука в приміщенні. На відкритий чемпіонат області приєднались учасники і з інших регіонів – близько 80 спортсменів від наймолодших до ветеранів стрільби з 5 областей України.

Рибництво мовою цифр

Рибництво мовою цифр 11:35

Чернігівщина має значний потенціал для створення значної кількості невеликих рибницьких та аквакультурних господарств, які зможуть вирощувати товарну рибу, займатись штучним відтворенням водних біоресурсів та надавати рекреаційні послуги.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:31

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти 10:32

15 листопада у Чернігові в комунальному позашкільному навчальному закладі «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» відбувся спільний з Українським інститутом національної пам’яті науково-практичний захід.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:23

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 листопада до 8:00 18 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини