Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 23 листопада по 08 годину 24 листопада 2014 року
Пожежі: протягом доби зареєстровано 7 пожеж з яких: 1 на об'єкті, 5 в житловому секторі та 1 інша. Загинуло 2 людини.
1. Пожежа в житловому секторі смт Короп, вул. Миру О 10 год. 58 хв. сталася пожежа секції господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю на площі 18 кв. м та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальної печі. Збиток - 3 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 180 000 грн.
2. Пожежа Новгород - Сіверський район, с. Бирине О 14 год. 05 хв. сталася пожежа нежилого будинку та господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни будинку, знищено господарчу будівлю. Власник, причина, збитки та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються. На місці пожежі виявлено тіло людини, особа якої встановлюється.
3. Пожежа в житловому секторі Козелецький район, с. Пилятин О 17 год. 55 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено будинок. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток - 50 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70 000 грн.
4. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Декабристів О 18 год. 00 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю на площі 70 кв. м, пошкоджено стіни та перекриття. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
5. Пожежа в житловому секторі Ічнянський район, с. Мартинівка О 19 год. 59 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни та перекриття. Ймовірна причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 150 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
6. Пожежа в житловому секторі Носівський район, с. Червоні Партизани О 20 год. 05 хв. виникла пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено стіни кімнати, покрівлю та перекриття. Ймовірна причина - необережність під час курінні господаря. На місці пожежі виявлено тіло господаря 1951 р.н.. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.
7. Пожежа на об'єкті м. Чернігів, вул. Стахановців О 03 год. 54 хв. сталася пожежа одноповерхової виробничої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та виробниче обладнання, пошкоджено стіни. Причина, збитки та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються.
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.