Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 12:50:16

У дитсадку Михайла-Коцюбинського запрацював енергозберігаючий котел. ВІДЕО

24.11.2014   09:37

Новенькі вікна, енергоефективний твердопаливний котел і системи безпеки – сучасні та ще й вітчизняного виробництва – такі «обновки» відтепер має дитячий садок у селищі Михайло-Коцюбинське Чернігівського району.

– Нашим завданням було: здійснити реконструкцію тепломереж, запустити котел, зробити газову сигналізацію, – розповідає виконавець будівельних робіт Станіслав Пилипенко. – Селищна рада буде задоволена, адже через 4-5 років усе окупиться і буде економія.

Завдяки взаємодії громади, недержавних організацій та народного депутата Владислава Атрошенка у дитсадку селища вдалося поліпшити, як мінімум, три параметри: енергозбереження, комфорт і безпеку дітей.

– Цей проект фінансує міжнародна організація «Про-ООН», виділяючи основні кошти, а частину збирає громада, – говорить завідуюча дитсадком «Пролісок» Валентина Петрик. – І, звичайно, від нас велика подяка Владиславу Анатолійовичу Атрошенку, який додав до проекту 10 тисяч гривень на встановлення енергозберігаючого котла

Відтепер батьки можуть не турбуватися за здоров’я своїх дітей, і вся громада зекономить бюджетні кошти на енегроносіях.

Принагідно колектив закладу і батьки змогли в «домашній обстановці» відверто поспілкуватись зі своїм обранцем.

– Чесно кажучи, сьогодні народного депутата Атрошенка більше сприймають через поставлені ним вікна і ще щось корисне зроблене, – говорить народний обранець. – Але це – не зовсім правильно. Насправді дуже багато мною робиться в законодавчому плані. На жаль, у нашій державі не всі ці закони вдається провести, адже хороший закон завжди потребує грошей. А коштів у бюджеті ніколи немає, тому проходять закони лише популістські.

Тому в скрутний для країни час нардеп не може лишатися осторонь людських проблем. Він активно долучається до ініціатив громад, системних та спрямованих на реальний розвиток.

– У багатьох питаннях – чи то по художній школі, чи по загальноосвітній, чи ще по чомусь – трохи люди зібрали коштів, трохи додав селищний бюджет, трохи – народний депутат. І за такою формулою ми могли би гори звертати, – переконаний народний депутат України Владислав Атрошенко.http://atroshenko.com.ua/ua/news/950

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї 12:24

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук написав і видав книгу "Парагвайське щастя", в якій розповів про життя українців у Парагваї в період з 1937 по 2017 рік.

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19 12:15

У Чернігові минулого тижня спостерігалося стрімке збільшення захворілих на Covid-19. Так, за тиждень захворіло 506 містян, це в 2 рази більше ніж на початку січня.

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу 11:52

У минулому році спеціалісти Чернігівської міської державної лікарні ветмедицини вакциною Рабістар щепили від сказу 3121 тварину (у тому числі 610 – в результаті щорічної весняної кампанії профілактичних щеплень).

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства 11:44

Відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України (далі - ККУ) кримінальна відповідальність настає у випадку незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду.

Коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Коли щеплювати дитину від поліомієліту? 11:38

Восени 2021 року у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті виявили вірус поліомієліту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини